جام جهانی با بازی Stickman Soccer 2018؛ آدمک‌ها در راه روسیه

تنها چند روز تا شروع جام جهانی باقی مونده و حالت World Cup فیفا ۱۸، تب و تاب بزرگترین تورنمنت فوتبالی جهان رو به بازیای ویدیویی هم آورده. اما روی موبایل چه گزینه هایی می تونیم پیدا کنیم؟ مطمئنا بهترین گزینه فیفا موبایله و در آخرین بروزرسانی، حالت جام جهانی به بازی اضافه می شه.

با بیشتر از ۷۵ میلیون دانلود، سری Stickman Soccer جزو محبوب ترین بازیای فوتبالی موبایله

قرار بود این بروزرسانی امروز به منتشر کردن برسه و با اینکه بعضیا اونو گرفتن ولی حالت جام جهانی هنوز واسه اونا فعال نشده. الکترونیک آرتز، ناشر بازی، گفته که تا ساعاتی دیگه تماشاگر عرضه جهانی World Cup واسه فیفا موبایل هستیم و مثل فیفا ۱۸، در نسخه گوشیای همراه بازیکنا می تونن با تیم ملی مورد علاقه خود در رقابتای جام جهانی شرکت کنن.

هرچند الکترونیک آرتز حقوق جام جهانی رو در اختیار گرفته و بخاطر این پیشرفت دهنده دیگری نمی تونه اونو به صورت مثل سازی شده به عنوانش اضافه کنه اما Djinnworks GmbH هم با کمی تغییرات تونسته جام جهانی رو به جدیدترین بازی موبایلش بیاره و حال و هوای این تورنمنت رو حالا به کمک آدمکای دوست داشتنی اش روی گوشیای همراه زنده کنه.

توانایی تغییر جای تکمه ها رو دارین.

Stickman Soccer 2018 بعد از دو سال غیبت مجموعه، تقریبا دوازده روز پیش عرضه شد و همونجوری که در معرفی خلاصه اون گفتیم، بازی فرقی که دیگه دنباله های استودیوی Djinnworks به خود دیدن رو نداره و سازنده با حفظ المانای آرکید ساخته اش، بیشتر تمرکزش رو روی بهبودهای کوچیک گذاشته.

اگه قبلا از طرفداران این مجموعه بودین که این تغییرات کم به نفع تون میشه؛ مثل گذشته گیم پلی ریتم خوبی داره، انیمیشنا روان هستن، کنترل بازی آسونه و مهم‎تر از تموم اونا واسه تجربه Stickman Soccer 2018 احتیاجی به اینترنت ندارین. با این حال کسائی که به دنبال اثری متفاوت و منطقی تر نسبت به استیکمنای قبلی هستن، بهتره دور بازی رو خط بکشن.

جدا از مود جام جهانی، در بخش Leagues می تونین به لیگ موردعلاقه تون رفته و با بقیه تیما مسابقه بدین یا در Seasons، یه فصل رو با تیمای تصادفی طی کنین.

چون ماجراجویی جدید استیکمنای فوتبالیست نسبت به گذشته هم آرکیدتر شده و سازنده تلاش کرده بیشتر از همیشه راهش رو از بازیای مثل سازی جدا کنه؛ سرعت مسابقات خیلی بالا بوده و از طرفی انگار طول زمین کم شده. هم اینکه خیلی به داور خسته بازی دل نبندید، چون کم پیش میاد در سوتش بدمد. البته بازی هنوز ویژگیای مثبتی داره که طرفداران آرکید ورزشی رو جذب کنه.

خوب بخش جام جهانی بازی چیجوریه؟ Stickman Soccer 2018 با دو حالت جور واجور تلاش کرده به استقبال جام جهانی بره. یکی از اونا Russia نام داشته و با یکی از تیمای حاضر مسابقه می دین. هر تیمی رو که انتخاب کردین، باید با اون اول از گروه تون بالا بیایید (گروه بندیا مثل خود جام جهانی انجام شده) و بعد در بقیه مسابقات به مصاف دیگه تیما برید.

فعلا خبری از بخش آنلاین «بازیکن در برابر بازیکن» (PVP) نیس و اگه می خواین با دوستان تون بازی کنین، تنها راهش اینه که دو کنترلر فیزیکی پیدا کرده و روی یه موبایل به تجربه این عنوان بشینین.

مثل روندی که در دنیای واقعی تماشاگر هستیم. دومین ویژگی مربوط به جام جهانی بازی، رویدادهای روزانه (Daily Event) اسمشه. در این بخش بازی به صورت تصادفی بین تیمای ملی جور واجور و بعضی وقتا باشگاهیا مسابقاتی رو برگزار می کنه و با بردن اونا سکه به دست می بیارین. این سکه ها هم در پیشرفت و شخصی سازی بازیکنا نقش دارن.

اگه به دنبال نزدیک ترین تجربه از جام جهانی روی دیوایسای دستی هستین، پیشنهاد می کنیم تا فعال سازی مود جام جهانی فیفا موبایل دست نگه دارین. با این وجود واسه کسائی که عنوانی آرکید تر از فیفا موبایل با سرعت بالا و حالت آفلاین میخوان، Stickman Soccer 2018 هم اثری سرگرم کننده میشه.

Stickman Soccer 2018

  • Stickman Soccer 2018
  • قیمت: رایگان با پرداخت درون برنامه ای
  • سازنده: Djinnworks GmbH
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۲۹۹٫۴ / ۸۴٫۷ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

بررسی بازی Captain Tsubasa: Dream Team؛ فوتبالیستا

نقش اصلی، توپا؛ بازیای موبایلی که تجربه ای متفاوت از فوتبال ارائه میدن