رونمایی از جدیدترین مادربوردهای مبتنی بر چیپست X470 ایسوس در ایران

در حالی که هنوز مدت خیلی از معرفی پردازندهای AMD Ryzen 7 2700X و چیپست X470 به وسیله AMD نمیگذره، دفتر ایسوس تو تهران از مادربوردهای براساس این سخت افزارها رونمایی کرده. در ادامه بیانیه خبری در رابطه به این اتفاق ارائه شده که در اون نمایندگان این شرکت قابلیتای مادربوردهای جدید و مزیت اونا نسبت به اجناس مشابه رو توضیح دادن.

در عصر شنبه گذشته، دفتر ایسوس باز به عنوان اولین برند بازار، از جدید ترین اجناس خود رونمایی کرد. این بار پس از اکران  سراسری چیپه جدید و پردازنده نسل جدید RYZEN، ایسوس از مادربوردهای خود به طور رسمی در کشور رونمایی کرد. در مجتمع کامپیوتر ایران تو تهران، کارکنان دفتر ایسوس با رونمایی و توضیحاتی در مورد این سری از مادربوردهای ایسوس، در حضور جمعی از فروشندگان، اصحاب رسانه و طرفداران سخت افزار، پخش این سری از اجناس رو به طور رسمی شروع کردن.سعید مسلمی، مدیر فتی روابط دفتر ایسوس، با جعبه گشایی مادربورد ROG CROSSHAIR VII HERO WiFi، بحث رو شروع کرد:

«جدیدترین پرچمدار مادربوردهای X470 ایسوس تونست در روز اول رونمایی رکوردای اورکلاکینگ پردازنده جدید AMD Ryzen 7 2700X رو در فرکانس ۶۰۰۰ مگاهرتز از اون خود کنه. مطمئنا این مادربورد هم مانند نسل قبلی خود، پرچمدار چیپست ارائه شده در اورکلاکینگ در بین همه برنده ها میشه. در بعضی از تستای موجود، این مادربورد تونسته در فرکانس نزدیک به ۴ گیگاهرتز واسه رما در پایین ترین تایمینگ ممکن، تستای بسیار سنگین اورکلاکینگ رو در هم بشکنه که نشون از مدار تغذیه قوی، کارکرد بی اشکال فناوریای اختصاصی ایسوس در رم با اسمای T-Topology و OptiMemه…»

ایشون بعد به توضیحاتی در مورد ویژگیای این مادربورد پرداخت:

«الان این سری از مادربوردها، با پنل پشتی از پیش نصب شده ابداعی ایسوس تولید می شن که این پنل علاوه بر حفظ ظاهر بهتر و استواری، عملکردی عالی در تخلیه بار الکتریسیته ساکن در قسمت ورودی/خروجی اجرا می کنه. اینو هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین احتمال جا گذاشتن پنل موقع اسمبل رو هم به صفر میرسونه!!… این مادربورد با یه هیت سینک بسیار کارامد واسه دیسکای M.2 عرضه شده که دمای اونا رو به بهترین شکل ممکن دفع می کنه و باعث طول عمر و بهبود کارکرد درایوهای حساس به دما می شه… مدار تغذیه این مادربورد علاوه بر به کار گیری قطعات بسیار با کیفیت الکترونیکی، از هیت سینکهایی با سطح تماس بالا و فناوری اختصاصی ایسوس عرضه شده که دمای مدار تغذیه رو به بهترین حالت ممکن دفع می کنه…

ایسوس واسه اورکلاکرها درمادربوردهای سری CROSSHAIR همیشه سنگ تموم گذاشته. در این مادربورد سوییچا، تکمها و جامپرهای اختصاصی واسه عملیات پیچیده اورکلاکینگ حرفه ای در نظر گرفته شده… واسه گیمرها هم، راهکارهای خاص در این بورد هست. با کمک راه حل ۵-way optimization ، با یه کلیک می تونین اورکلاک کنین و همزمان عملیات بهینه سازی خنک کننده سیستم رو بکنه… واسه شبکه هم مانند همه مادربوردهای گیمینگ، ایسوس یه تراشه رده بالای شبکه اینتل به همراه راهکارهای حفاظتی LANGUARD و نرم افزار GAMEFIRST در نظر گرفته تا در بازیای شبکه ای بهترین دقت و کمترین پینگ رو داشته باشین… واسه بخش صدا هم، کارت صدای SupremeFX ایسوس زبون زد خاص و بیشتر، به کار گیری تراشه صوتی حرفه ای و قطعات صوتی رده بالا مانند خازنای طلایی رنگ صوتی، و نرم افزارهای جانبی، تجربه ای عالی از صدای گیمینگ رو واسه شما در بازی خلق می کنه… »هم اینکه یه سیستم کامل دیگه با مادربورد ROG STRIX X470-F GAMING و پردازنده RYZEN 7 2700X هم واسه تست و تجربه بازی با جدیدترین قطعات ایسوس در دسترس بود که مشتاقان گیم، اولین تجربه بازی با این پلتفرم قوی رو در این رونمایی به دست آوردن.

ایسوس با در نظر گرفتن اولویت بازار کشور، همیشه در تلاشه به عنوان اولین برند بازار، آخرین فناوریا و کالاهایی رو که در جهان پخش و تولید می شن رو در دسترس علاقه مندان خود بذاره. الان مادربوردهای جدید براساس چیپه X470 ایسوس با گارانتی شرکت ماتریس در دسترس بوده و شما علاقه مندان می تونین در صورت تمایل از فروشنده های رسمی ایسوس اونا رو جفت و جور کنین.