صنعت لوازم خانگی و افزایش بهره وری

دانلود پایان نامه
رعایت موارد ایمنی و حفاظتی در انبار موجودیهای در یافتی .
تهیه و ارائه روش های مناسب جهت فرآیند تولید .
بررسی وضع موجود تولید از نظر کمیت و کیفیت قطعات حین تولید .
تنظیم و ارائه گزارش هاس مستمر و پیگیر به واحد های زیربط .
ج : شرح اختیارات
تصمیم گیری در تامین منابع نیروی انسانی و آموزش آنها و تامین منابع مادی و ارتقا بهره وری به شیوهای مناسب در واحد تولید .
اعمال تغییرات لازم در روند تولید و عناصر مرتبط .
توقف روند تولید در صورت بروز مشاهده هر گونه مغایرت در تولید .
آشنائی با ابزارهای کنترل آماری فرآیند محصولات .
بری آنکه تولیدات لوازم خانگی توفیق راه یابی به بازار جهانی را پیدا کنند باید در انجام سرمایه گذاری های جدید در این بخش نهایت دقت و نظارت را به عمل آورند به گونه ای که در زمینه ای که امکان صدور تولیدات وجود ندارد، سرمایه گذاری صورت نگیرد.برای جهانی شدن این صنعت می بایست نگاهی عمیق به بازار های جهانی شود . صنعت لوازم خانگی ( آنتیک) برای بقاء و حفظ سهم مناسبی از بازار جهانی و بدست آوردن جایگاهی مناسب در این بازار می بایست در دراز مدت 50٪ کالای تولیدی خود را صادر کند، در غیر این صورت با هجوم گسترده شرکت های خارجی عرصه شدیداً به تمام تولید کنندگان داخلی( شرکت آنتیک) تنگ خواهد شد.
بیانیه ماموریت شرکت آنتیک
ما یک شرکت بزرگ در زمینه محصولات لوازم خانگی هستیم که سابقه درخشانی در اختراع و نوآوری دارد. کسب و کار ما مستمرا در حال تحــول است و ما داثما به دنبال راههای جدیدی برای بکارگیری منابع انسانی، مالی و تکنولوژی ، به منظور ایجاد زندگی بهتری برای مردم دنیا هستیم. ماموریت ما افزایش ارزش شرکت نزد مشتریان ، کارکنان و سهامداران است که این امر از طریق عرضه محصولات و خدمات ارزنده به بازار های جهانی انجام می گیرد. برای انجام این امر هر یک از کسب و کارهای ما می بایستی در سودآوری برتر از قوی ترین رقبا باشد. ما تنها وقتی احساس موفقیت خواهیم کرد که قادر باشـــــیم در مقایسه با دیگر صنایع، سودآوری بیشترو پایدارتری را برای سهامداران خود فراهم سازیم . در حالیکه رشد ما در گرو محصولات تازه و تولید لوازم خانگی جدید می باشد، موفقیت ما نهایتا به چگونگی پاسخگویی به شرایط بازار و البته این امر مستلزم ، تعامل زیاد با مشتریان برای درک و برآورده کردن نیاز آنان و همچنین تشخیص مشکلات و مرتفع کردن آنها می باشد. علاوه بر همه اینها، ما براین باوریم که موفقیت سازمان رابطه مستقیمی با کیفیت و جدیت پرسنل ما دارد برای دستیابی به موفقیت بیشتر نباید هیچگاه به وضع موجود راضی بود. ما می باستی به عنوان مشتاقان نوآوری شناخته شویم. اشتیاقی که برای مشکلترین مسائل خلاقانه ترین راه حلها را به ارمغان می آورد و برای زندگی مطلوبتر بهترین لوازم ومحصولات را به بازار داخلی و خارجی عرضه کنیم.
خط‌ مشی هایی برای لوازم خانگی و اداری الکتریکی و الکترونیکی شرکت آنتیک
حفظ استقلال کشور؛
افزایش پایداری؛
افزایش بهره وری؛
افزایش خودسازماندهی؛
برقراری توازن در توزیع فرصت ها و منابع؛
برقراری تناسب سود و مخاطره.
حفظ حقوق انسانی..
چشم انداز؛ تصویر مورد انتظار در سال 1404
چشم انداز لوازم خانگی و اداری الکتریکی و الکترونیکی شرکت آنتیک در راستای ارزش های ورودی (اهداف و خط‌ مشی ها) و با توجه به منابع در دسترس مشخص می شود.
لوازم خانگی و اداری الکتریکی و الکترونیکی شرکت آنتیک در سال 1404 چنین ویژگی هایی خواهد داشت: