محافظت از اپلیکیشن ها و محتوای شخصی در اندروید با AppLock

قفل اپلیکیشنا و مخفی کردن محتوای شخصی در موبایل، یکی از بهترین روش ها واسه مراقبت از اطلاعاتیه که دوست نداریم به دست بقیه افراد بیفته. واسه این منظور، اپلیکیشنای زیادی با ساختار های جورواجور واسه حفاظت از این اطلاعات طراحی شدن.

یه چند وقت پیش Oops AppLock رو در این مورد به شما معرفی کردیم و این بار به سراغ AppLock میریم؛ اپلیکیشنی که مطمئنا کامل ترین وسیله موجود در اندروید واسه قفل اپلیکیشن هاست.

در ادامه مطلب، با سایت ما همراه باشین. 

اپ لاک تقریبا هر چیزی که به ذهنتون می رسه رو قفل می کنه، از اپلیکیشنا گرفته تا وای فای و بلوتوث و حتی تماسای ورودی. حتی می تونه آیکنش رو از محیط اندروید مخفی کنه و با الگوریتمی پیچیده، کاری کنه که به غیر از داخل اپلیکیشن نتونین اونو از اندروید پاک کنین.

واسه ورود به اپ لاک میتونین یه رمز عددی یا یه پترن تعریف کنین. این رمز یا الگو از این به بعد کلید ورود شما به اپلیکیشنای قفل شده میشه. در منوی اصلی اپ لاک امکان قفل تموم اپا نصب شده، وای فای و اینترنت دیتا و بلوتوث و حتی قفل تماسای ورودی در اختیار تون قرار گرفته.

AppLock 2

در صورت نیاز می تونین جلوی نصب یا پاک کردن اپلیکیشنا رو هم با اون بگیرین. باحال اینجاس که واسه قفل تعداد مشخصی از اپلیکیشنا می تونین یه پروفایل بسازین. مثلا با ساخت پروفایلی به اسم "مهمون"، میتونین به شخص دیگری که موبایل شما دست اونه اجازه دسترسی به اپای مشخصی رو بدین.

حتی این قفل کردن رو می تونین محدود به مکان (اتصال به یه مودم وای فای خاص) یا زمان مشخصی بکنین. اما بعد از قفل کردن، فردی که خواهان باز کردن اپای قفل شده چی رو میبینه؟ تعیین این مورد در اپ لاک در دستان شماس.

می تونین نماد یه اثر انگشت کاذب یا یه ارور متنی رو واسه نمایش قفل بودن در نظر بگیرین یا به صفحه وارد کردن رمز یا الگو اکتفا کنین. اگه هم واسه کشف رمز عددی تون از راه رد به جا مونده روی صفحه نمایش نگرانید، بهتره صفحه کلید رندوم (به سبک سایتای بانکی) رو فعال کنین.

واسه مخفی کردن اپ لاک در اندروید، با مراجعه به تنظیمات میتونین کاری کنین تا اپلیکیشن فقط در صورت وارد کردن یه نشانی اینترنتی در مرورگر یا گرفتن شماره ای خاص ظاهر شه. در واقع تموم حولوحوش امنیتی که باعث حفاظت صد در صدی از محتوای شما شه در اپ لاک گذاشته شده.

اپ لاک دارای دو بخش جدا از هم واسه مخفی کردن عکسا و فیلمای خصوصی شمام هست که با به کار گیری اون واسه لو رفتنشون نگرانی نداشته باشین. شکلای جور واجور تم و پلاگین واسه شخصی سازی هم از امکانات دیگه اون هستن. این وسیله بسیار کاربردی رو می تونین با حجم ۳ مگابایت واسه موبایلای اندرویدی تون دانلود کنین.

AppLock

  • AppLock
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: DoMobile Lab
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۳ مگابایت

دانلود