ی. دی ۲۹ام, ۱۳۹۸

مخوف‌ترین جلاد «داعش»+عکس

1 دقیقه خوانده شده

Design concept - colorful paper background with leadership, teamwork conception

گروه تروریستی تکفیری «داعش» تصاویری از یکی از عناصر تکفیری خود که دارای تابعیت بلژیکی و در دستگاه «حسبه» یا همون پلیس دینی این گروه تکفیری فعالیت می کنه، منتشر کرده.

«هشام شایب»، به عنوان یکی از عناصر حسبه داعش در سال گذشته تعداد خیلی از شهروندان سوری رو در مناطق تحت تصرف داعش در سوریه به اتهامات واهی جور واجور ذبح و یا دست هاشون رو قطع کرده.

هشام شایب رو در گروه داعش به نام «ابو حنیفه» می شناسن. ایشون در مارس ۲۰۱۳ به این گروه ملحق شد و به دلیل سنگدلی و سنگدلی بسیارش خیلی زود به یکی از جلادهای ارشد داعش تبدیل شد.

شایب ۳۱ ساله تا الان در ده ها تصویر و کلیپ ویدئویی داعش حضور داشته و قبل از پیوستن به داعش منصب مهمی رو در جماعت «الشریعه» بلژیک تصدی می کرد که جماعتی سلفی تکفیریه و از طرف دادگاه این کشور در فهرست گروه های تروریستی قرار گرفته بود.

شایب در جماعت الشریعه بلژیک منصب محافظ شخصی «فواد بلقاسم»، رهبر این جماعت رو برعهده داشت که بعدا از راه پلیس بلژیک دستگیر و به اتهام دست داشتن در اقدامات تروریستی به ۱۲ سال زندان محکوم شد تا پس از اون، شایب به ریاست این جماعت انتخاب شه.

یه سال پس از تصدی ریاست این جماعت، شایب به همراه همسرش کوثر به سوریه فرار کرد تا به داعش ملحق شه و یکی از اولین تکفیریای خارجی ملحق شده به داعش باشه.

ایشون فعالیت زیادی رو در صفحات اینترنتی جهت جذب عناصر واسه داعش بازی کرد. اما انتشار تصاویری از شایب در کنار یکی از سرکردگان برجسته داعش به نام «ابو وهیب» در استان الانبار عراق نشون داد که ایشون بین مناطق جور واجور سوریه و عراق تردده.

وقتی که خبرنگار شبکه “VICE” می گذشته از فعالیت نیروی پلیس دینی داعش معروف به حسبه در شهر رقه گزارشی تصویری جفت و جور کرد، بخشی از اون به فعالیتای روزمره این نیرو می پرداخت که شایب بر اونا تسلط و نظارت داره.

عناصر حسبه در خیابونای رقه حضور دائمی و نظارت دقیقی به همه امور افراد حتی خصوصی ترین اونا دارن و وحشی گری یکی از مهمترین وجوه مشخصه عناصر این عناصره.

شایب در تموم این فعالیت ها مخصوصا وقتی که بحث اعدام و شکنجه و ایجاد ترس و ترس در میان باشه.

فریب داعشیا با مانکن!+عکس

جوآنا پالانی؛ دختری که داعش واسه سرش جایزه گذاشت+عکس

داعش

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ممکن است ندیده باشید

1 دقیقه خوانده شده
1 دقیقه خوانده شده