مخوف‌ترین زندان دنیا در برزیل!+عکس

طبق این گزارش تصاویر منتشر شده از زندان ایالتی پرنامبوکو با عنوان پرمشقت ترین زندان برزیل جاییه که زندانیان دانه بزرگ معروف به کلید دار هستن، خیلی راحت و بدون نگرانی کوکایین به فروش می رسونن، مالیات جمع می کنن، به دیگر زندانیان تجاوز گروهی می کنن، رقبای خود رو به قتل می رسونن و کلیدهایی خاص واسه کنترل محوطه زندان دارن.

این دانه بزرگ ها آدمایی رو تحت فرمون خود دارن که تا دیگه زندانیان بدهکار رو مورد کتک کاری بذارن و یا به قتل برسانند.خیلی از زندانیان که در نتیجه نزاعای گروهی شدیدا زخمی می شن در شرایط اسفناکی تحت درمان قرار می گیرن.

این افراد سلول های اختصاصی به ظاهر شیکی که مجهز به تلویزیون، یخچال، سیستم های تهویه و حمامه و مستخدمانی شخصی دارن .

این زندان ً بدون قانون و قانونه و از طرف زندانیان قاچاقچی اداره می شه.

مقامات این زندان هم به نوبه خود کنترل این زندان رو به قاتلان محکوم شده، متجاوزان و قاچاقچیان مواد مخدر داده ان، چون فرامین اون ها با احترام از طرف دیگه زندانیان اطاعت می شن.

این زندان که بیشتر مثل یه مشکی چاله س، پر از بیماریه، افراد ضعیف به صورت جمعی مورد تجاوز قرار می گیرند و بستگان محبوسان در خارج از تهدید می شن تا بدهی بستگان زندانی خود رو به خاطر مواد مخدر پرداخت کنن.

این زندان بعد از زندان پاناما که تحتِ کنترل زندانیان به محکومیت حبس ابد به دلیل جرایم بسیار در رده دوم قرار داره.

مخوف ترین زندان دنیا Bloody_Pernambuco_prisons-2 زندان ترسناک در برزیل Bloody_Pernambuco_prisons-4 Bloody_Pernambuco_prisons-1

هنرنمایی یه خلافکار با ملحفه زندان و ژل مو +عکس

۵ فرار عجیب از زندان های معروف

باشگاه خبرنگاران زندان