مخوف ترین مکان‌های آمریکا که جاذبه توریستی شده‌اند

در این گزارش تصویری با ترسناک ترین مکان های اشباح زده آمریکا از زندان ها و میدون های جنگ گرفته تا خونه های وحشت آشنا میشین.

اماکن ترسناک آمریکا

بیشتر از ۱۰۰ سال پیش، یکی از بی رحمانه ترین جنایت ها در شهر ویلیسکا لوا روی داد. یه خونواده ۶ نفره و ۲ دختر جوون که مهمون اونا بودن شبونه به شکل فجیعی به قتل رسیدن و قاتل اونا هیچوقت پیدا نشد. پس از اون همسایگان این خونه خیلی وقتا مشاهده شبح مردی تبر به دست، گریه کودکان و رویدادهای ماورالطبیعه رو گزارش کرده ان.

اماکن ترسناک آمریکا

با اولین نگاه این منزل که در شهر سن خوزه وینچستر کالیفرنیا قرار داره، ملکی قشنگتر و پهناور به نظر میاد که هر بیننده ای با دیدن اون فکر می کنه خونه ای پر از آرامشه. به هر حال ظاهر چیزها می تونه گول زننده باشه. این ملک که در سال ۱۸۸۴ ساخته شده و واسه ویلیام ویرت وینچستر مالک کارخانه معروف اسلحه سازی وینچستر بود. پس از مرگ ایشون ملک به بیوه اش سارا وینچستر رسید. اون پس از به ارث بردن این ملک ۲ فرزندش رو به دلیل مریضی از دست داد. اون از آدمایی که از عالم ماوراءالطبیعه سر درمی آوردن کمک خواست و اونا به اون گفتن خونه و خونواده اون به دلیل این که افراد زیادی بوسیله اسلحه های وینچستر کشته شده ان، نفرین شده و ارواح اون کشته شده ها تا ابد در تعقیب اون و خونواده اش هستن.

اماکن ترسناک آمریکا

شهر اس.تی آگوستین آمریکا در فلوریدا یکی از اشباح زده ترین شهرهای این کشوره. فانوس دریایی معروف این شهر مکان اشباحیه که میل دارن مردم به حضور اونا پی برده و اون رو با تموم وجود خود احساس کنن. بازدیدکنندگان این فانوس دریایی صداها و سایه های اسرار آمیز زیادی رو در اونجا گزارش کرده ان که افسانه ها می می گن مربوط به کودکان غرق شده در آب های ساحلی که فانوس در اونجا قرار داره هستن.

اماکن ترسناک آمریکا

«آلکاتراس» زندان معروفی در جزیره ای به همین نامه که در گذشته محل نگهداری بدترین و خطرناک ترین مجرمین آمریکا که «آل کاپون» هم یکی از اونا بوده و دوران محکومیت حبس خود رو در اونجا گذرونده ، بوده .

این جزیره ساحلی سانفرانسیسکو در سال ۱۸۶۸ به عنوان پایگاه نظامی استفاده شد و در سال ۱۹۳۳ به زندان تبدیل شد و در سال ۱۹۶۳ تعطیل شد. این جزیره حالا به یه مکان توریستی تبدیل شده و طبق گفته و شهادت کارکنان زندان صداهای عجییب و حس های غریبی در اونجا شنیده و درک می شه.

اماکن ترسناک آمریکا

ندامتگاه شرقی ایالت پنسیلوانیا از سال ۱۸۲۹ تا ۱۹۷۱ فعال بود. این زندان به مجازات های بی رحمانه و بی سابقه ای که مدیریتش واسه مجرمین اعمال می کرد، معروفیت داشت. اونا مدت ۲۳ ساعت از یه روز، زندانی ها رو طوری روی صندلی می بستند که قادر به هیچ حرکتی نباشن. بعضی وقتا زندانی ها واسه چند روز بدون آب و غذا در همون حالت نگهداری می شدن. امروزه این زندان هم یه مکان توریستیه که کارکنان و بازدید کننده هاش صداهای عجیبی از نجوا و قهقهه رو گزارش کرده ان.

این مطلب را هم بخوانید :
درباره آپدیت جدید هسته الگوریتم گوگل چه می دانید؟

اماکن ترسناک آمریکا

«گتیس برگ» میدون جنگ یکی از جنگ های داخلی آمریکا هستش که واسه مردم آمریکا محلی ترسناک و اشباح زده. در نبردی که جولای سال ۱۸۶۳ در این مکان در گرفت، ۷۸۰۰ نفر سرباز جون خود رو از دست دادن. گردشگران، تاریخ دانان و شکارچیان اشباح همه مدعی ان که در این محل تماشاگر رویدادهای ماوراءالطبیعه بوده ان و یه سری از اونا هم محل های دور و بر اون مثل هتل گتیس برگ و مزرعه «دانیل لیدی» تصاویر مبهمی از این وقایع رو با دوربینای عکاسی مخصوص ثبت کرده ان.

اماکن ترسناک آمریکا

ندامتگاه «موندسویل» در ویرجینیای غربی در سال ۱۸۰۰ میلادی ساخته و ۲۰ سال پیش تعطیل شد. ساختمون اون با سبک معماری قرون وسطایی خود تعداد بیشماری از مجرمان آمریکا رو در خود جای داده بود که مجازات مرگ در مورد تعداد خیلی از اونا اجرا شد. بسیاری بر این عقیده ان اشباح زندانیان مرده هنوز در کریدورهای اون چرخ می زنند. این زندان امروز یه جاذبه توریستی شده که خیلی ها ادعا می کنن تماشاگر رویدادهای ماوراء الطبیعه شامل مشاهده شبح یکی از کارکنان قبلی اونجا معروف به «مرد سایه ای» که بوسیله یکی از زندانیان با ضربات چاقو کشته شد، بوده ان.

اماکن ترسناک آمریکا

هتل «استنلی» کولورادو به عنوان صحنه فیلمبرداری خیلی از فیلم های وحشتناک شناخته می شه. بازدید کنندگان حضور شبح یه پسر جوون رو که در اتاق شماره ۱۲۱۱ هتل ظاهر می شه و مالک اصلی هتل رو در لابی و سالن بیلیاردش تجربه کرد ه ان.

اماکن ترسناک آمریکا

به مدت ۱۳۰ سال بیمارستان روانی «ترنس – القنی» محل نگهداری هزاران نفر از بیماران روانی بوده. این تاسیسات که در دوران جنگ های داخلی آمریکا ساخته شد در سال ۱۹۹۴ تعطیل شد و الان یه جاذبه گردشگریه. خیلی از بازدیدکنندگان این مجموعه حضور اشباح رو در اونجا تایید کردن.

اماکن ترسناک آمریکا

کلوب کوبا در تامپا فلوریدا، در سال ۱۹۱۷ پاتوق مهاجران کوبایی بود و حالا ساختمون اون محل برگزاری کنسرت ها و رویدادهای مهم شهره. علاوه بر اون این ساختمون حالا پاتوق گروهی از اشباحه. به گفته مردم محلی شبه ها اشباح در اونجا به نواختن پیانو و آسانسور سواری می پردازند.

اسرار آمیزترین نقاط روی زمین + عکس

دیدنیهای و تفریحات جزایر هاوایی

تور آمریکا جام جم آنلاین

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *