ابرو مناسب شکل صورت,ابرو

دقیقاً مانند مدل موها، یه شکل ابرو هم به هر صورتی نمی نشیند. ابروی مناسب شما، به ابعاد صورتتون بستگی داره. قوس درست نه فقط می تونه چشم های شما رو برجسته کنه، بلکه شما رو جوون تر می کنه، حتی می تونید با آرایش کمتری هم بیرون برید.

به گزارش آلامتو به نقل از سرخاب سفیداب، متخصص ابروی افراد مشهور، جوی هیلی، می گوید: یه ابروی درست، به باز کردن منطقه ی چشمتون و به بهتر شدن تقارن کلی چهره ی شما کمک می کنه. یه ابروی بی مشکل می تونه شما رو سرحال، سرحال، جوون، سالم، و در کل جذاب کنه. خیلی ، تونستیم توجهتون رو جلب کنیم؟

پس چیجوری می تونیم این در گرانبها رو واسه صورتمون آماده کنیم؟ به تازه کارا می گویم که شکل منحصر بفرد صورت شما در تعیین اینکه چه شکل ابرویی واسه شما بهتره، نقش مهمی بازی می کنه.

ما از هیلی خواستیم تا به شکل جزئی تری برامون توضیح بده که واسه هر شکل صورت، چه ابرویی بهتره. آماده اید تا ابروی طلایی خودتون رو پیدا کنین؟

بهترین شکل ابرو واسه صورت مربعی

صورت مربع شکل، تاکیدش بر زاویه های صورت شماس، پس ابرویی با قوسی ملایم اما کامل، راه حل شماس. حواستون باشه که ابرویتان خیلی زاویه نداشته باشه. در عین حال از ابرویی با قوس زیاد هم دوری کنین. قرار نیس رنگین کمون درست کنین!

ابرو مناسب شکل صورت,صورت مربعی

ابروی مناسب صورت گرد

اگه صورتتون گرده، باید مطمئن شید که ابروهایتان خیلی زاویه دار باشه. از اونجایی که صورت های گرد چهارچوب مشخصی ندارن، یه ابروی زاویه دار قشنگتر می تونه خودنمایی کنه و چارچوبی واسه اسکلت صورتتون تعریف کنه. یعنی همون چیزی که در صورت های گرد پیدا نمی شه.

ابرو مناسب شکل صورت,صورت گرد

ابرو خاص صورت کشیده

صورت های کشیده این ویژگی رو دارن که اجزاشان از نظر عمودی کشیده شده ان. در این مورد خیلی مهمه که دم ابروتان اونقدر کشیده باشه تا به طور کاملً چپ تا راست فضا رو پر کنه، در اینصورت از دست دادن یه حرکت افقی در صورتتون پوشونده می شه.

من همیشه پیشنهاد می کنم که دم ابرو تا گوشه ی چشم کشیده شه، اما در صورت های کشیده، باید بیشتر از این مقدار ابروتان رو طول بدین. پس وقتی می خواهید دم ابروتان رو فرم بدید حواستون باشه. از طرفی اگه بیشتر از اندازه هم دراز شه، صورتتون پژمرده بنظر می رسه!

ابرو مناسب شکل صورت,صورت کشیده

ابرو مخصوص صورت قلبی

با اینکه الان ابروی پهن و برجسته مده، اما شک نداشته باشینً صورت های شکل قلب باید در مورد این مد، کمی خوددار باشن! از اونجایی که خط فک در این صورت ها جمع و جور تر از بالای صورته، خیلی مهمه که ابروهایتان خوب آراسته شده و فوق العاده مرتب باشه.

همونطور که مشخصه، ابروی نازک که اصلاً مورد بحث ما نیس. چیزی که دنبالش هستیم شکلیه که کنترل شده باشه، نه انبوه و کلفت. اینجور ابروی تو پری در نیمکره ی بالایی صورت، به خدمت گرفته می شه تا فک کوچیک شما در نیمکره ی پایینی رو کم کنه.

ابرو مناسب شکل صورت,صورت قلبی

ابرو واسه صورت بیضی

ابروی سنتی و متعادلی که همه می شناسیمش، به این شکل صورت بهتر می نشیند. بسیار ، واسه اینکه ابروی خوبی بدست بیارین، مطمئن شید تا ۳ قانون هیلی رو در این مورد رعایت می کنین:

ابرو مناسب شکل صورت,صورت بیضی

تموم اشکل صورت

مهم نیس صورتتون چه شکلی داره، سه قانون طلایی رو به شما میگیم که باید در مورد ابروهایتان رعایت کنین.

  1. سر ابروهایتان از پل بینی تون شروع شه. با نگاه داشتن یه مداد در دور و بر استخون بینی تون می تونید از نظر تکنیکی این نقطه رو پیدا کنین.
  2. کمون ابروهایتان، باید دو سوم چیزی که می تونه، باشه. اشتباه بزرگی که این روزا بیشتر و بیشتر می بینم، ابروهای قوس محوره! اگه قوس زیادی به ابرویتان بدین، شکل ترسناکی مثل رنگین کمون به خود می گیره!
  3. ابروهایتان رو کوتاه نکنین. دم ابرویتان، دست کم باید تو یه خط فرضی از بینی تا گوشه ی چشمتون امتداد یابد. بعد می تونید اونو تا جایی که پایین تر از خط سر ابرویتان نیاد، ادامه اش بدید. هم اینکه مطمئن شید که همیشه دم ابرویتان باریک تر باشه، اینجوری صورتتون لیفت می شه.

بهترین روش های کاهش چین و چروک پوست صورت

واسه پیر نشدن چه کنیم؟

آرایش ابرو زیبایی صورت سرخاب سفیداب

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *