اگه هنوز به صورت کامل کچل نشدین و می خواید مدل موی جذابی داشته باشین با ما همراه شید.

هیچ مردی حتی تصور از دست دادن موهاش رو هم دوست نداره. بخش وحشتناکش اینه که در آخر باید شکست رو قبول کنین و تموم موهاتون رو تراش بدین! تلاش کنین که زیاد بد اخلاقی نکنین. من اینجا هستم تا به شما بگم این اتفاق تکون دهنده، نباید پایان شیک بودن شما باشه. این مسئله در واقع هیجان انگیزه. به حرف من گوش کنین!

اول از همه، لازم نیس که تموم موهاتون رو تراش بدین (مگه اینکه خیلی جسور و بی پروا باشین). اگه در مراحل اولیه کم مویی هستین، شک دارم که تجربه ی کافی داشته باشین.

اولین ترفند: کوتاه کردن دور موها می تونه تغییر زیادی بسازه. هر چی دور موهاتون کوتاه تر باشه، بالای موهاتون پر پشت تر بنظر میاد. از آرایشگرتان بخواین که دور موهاتون رو دو سانتی بزنه و بالای موهاتون رو کمی بلندتر از طول انگشت کوتاه کنه. این مدل، باعث می شه که احساس کنین موهای پری دارین.

وقتی که می خواهید از ماشین اصلاح استفاده کنین، می تونید همون روش رو بکار ببرین. اگه موی همه ی سرتون، یه اندازه باشه، صرفنظر از اینکه چقدر مو دارین، ظاهر جذابی دارید. حتی با کوتاه ترین مو هم می تونید یه مدل قشنگتر بسازین. قانون ی کلی که من ازش استفاده می کنم اینه: هر درجه ای که واسه کوتاه کردن پشت و دور موها بکار می برید، دست کم از دو برابر اون واسه بالای مو استفاده کنین.

یادتون باشه که هیچ مویی اونقدر کوتاه نیس که نتونین از یه محصول مو روی اون استفاده کنین. مقدار کمی از یه نگهدارنده ی موی مات، آرایش موی شما رو کامل می کنه، و جلوی نازک شدن موهاتون رو هم می گیرد. چسب موی نامرئی واسه آرایش موی کوتاه مناسبه. بافت سبک اون، به موها ظاهر طبیعی می دهد، و در عین حال اونا رو محکم نگه می داره.

اگه مطمئن باشین که پوست سرتون همیشه تمیز و خالی از باقی مونده ی اجناس شیمیاییه، به موهاتون کمک زیادی کرده اید.

از اجناس بدون روغن استفاده کنین، چون فولیکول ها رو بسته نمی کنن و به اونا آسیب نمی رسونن. پوست و پوست سر شما واسه تغذیه و مواظبت، چربی تولید می کنه. اما بعضی وقتا، این غدد چربی بیشتر از اندازه فعالیت می کنن و باعث چرب شدن بیشتر از اندازه ی پوستتون می شن. این مسئله فولیکول ها رو بسته می کنه. اجناس زیادی در بازار وجود دارن که به پاکسازی پوست سر و پاک کردن سبوم اضافی از اون کمک می کنن. من ترجیح می دهم که بجای تکیه به مواد شیمیایی، از اجناس شامل مواد طبیعی استفاده کنم.

هنوز هیچ درمان جادویی واسه ریزش مو وجود نداره. اما یه روال مراقبتی خوب از پوست و مو، به شما کمک می کنه که به مدت طولانی تری پوست سری سالم و مویی کلفت تر داشته باشین.

مشکل نعوظ در مردان چیه؟ + راه های درمان اون

چیجوری نیمه گمشده خود رو پیدا کنیم؟

سرخاب سفیداب شیک پوشی مردان

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *