مدل و دکوراسیون جدید اتاق خواب

اتاق خواب شما باید محیطی آروم باشه که بتونین در اون به آرامشی بکر برسین و استراحت کنین. فضایی آروم که در اون به تنهایی و یا به همراه فردی که دوستش دارین از لحضات لذت ببرین. خواب شبونه از مهمترین پروسه ها در زندگی هر فرده و دلیل می شه خستگی و استرس کار روزانه از وجود فرد دور شه و با روح وجسمی سرحال واسه روز جدید و پرمشغله آماده شه. از این رو اتاق خواب نقش مهمی در خونه داره.اتاق خواب هر فرد فضایی به طور کامل شخصیه و سبک و نوع دکوراسیون اتاق خواب هر فرد فقط به سلیقه فردی اون بستگی داره و باید نشون دهنده نیازای روزانه، شخصیت و خواستهش باشه.

اول تصمیم بگیرین که می خواید چه عنصری نقطه کانونی دکوراسیون اتاق خواب شما باشه.تخت خواب، میز توالتی قشنگتر یا پوشش پرده؟ نقطه کانونی وسیله ای بزرگه که به زیباترین شکل در دکوراسیون اتاق جای میگیره و بقیه تحت تاثیر اون چیده می شن. در بیشتر اتاق خوابا، تخت خواب نقطه کانونیه که می تونیم اون رو به شما هم پیشنهاد کنیم.

مرحله بعدی اینه که تصمیم بگیرین تخت خواب خود رو کجا قراردهید. از نظر ما بهترین جا واسه گذاشتن تخت، جلوی بزرگترین دیوار اتاقه.اما اتاقهای جور واجور شرایط متفاوتی واسه جای مناسب قرارگرفتن تخت خواب دارن.

مرحله بعدی در صورت نبود کمد دیواری کافی، پیدا کردن جای مناسب واسه گذاشتن کمد لباسهایتانه. بهترین فضا یه تیکه از عقب رفتگی دیوار ( در صورت وجود ) است چون در این صورت فضای به درد بخور اتاق و هم اینکه راه گردش نور در اتاق از طریق کمد اشغال و دچار اختلال نمی شه.

این مطلب را هم بخوانید :
مدل جدید لباس بچگانه

هنگام تعیین جای مناسب واسه وسایل، به جای کلید پریزها هم به این موضوع دقت لازم رو به عمل بیارین. مثلا کنار تخت خواب و میز توالت باید پریز برق وجود داشته باشه.

در صورت وجود فضای کافی، حتما به گذاشتن دراوری شامل کشوهای زیاد فکر کنین چون وجود اینجور وسیله ای در هر اتاق خوابی می تونه بسیار به درد بخور و کاربردی باشه.

حتما واسه دو طرف تخت خواب، از میز کنار تختی و آباژور استفاده کنین چون این عنصر می تونه هم خیلی راحت تقارن در دکوراسیون به وجودآورد و هم سطحی با دسترسی آسون واسه گذاشتن وسایلی مثل ساعت زنگی، عینک مطالعه و لیوان آب در اختیار شما قراردهد.

گذاشتن یه کاناپه یا مبل راحتی در اتاق خواب الزامیه. واقعا با گذاشتن عناصری مثل این کنجی دنج واسه استراحتی کوچیک در فضای خصوصی اتاق واسه خود آماده می کنین.

پیشنهاد ما در مورد تلویزیون اینه که اون رو در اتاق خواب خود قرارندهید و واسه تماشای تلویزیون به اتاق نشینمن مراجعه کنین، اما اگه تمایل دارین، پیشنهاد می کنیم اون رو مخفی از دید مثلا داخل کمد دیواری بذارین و فقط در مواقع نیاز واسه استفاده اون رو بیرون بیارید تا از ریخت و پاش به نظر رسیدن اتاق جلوگیری کنین.

 

جمع آوری: آلامتو

 

دکوراسیون

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *