مذاکره بیل گیتس و رئال برای تغییر نام سانتیاگو برنابئو

بیل گیتس، مالک شرکت کامپیوتری مایکروسافت مذاکراتی رو با فلورنتینو پرس، رئیس باشگاه رئال مادرید شروع کرده که هدف از اون عقد قراردادی تجاری واسه تغییر نام ورزشگاه سانتیاگوبرنابئوه. مدیاست با منتشر کردن این خبر مدعی شده که بیل گیتس با عقد این قرارداد می خواد نام خونه کهکشانی ها رو از سانتیاگو برنابئو به «مایکروسافت برنابئو» عوض کنه.

به گزارش تسنیم و به نقل از اسپورت مدیاست ایتالیا، مالک و بنیانگذار شرکت مایکروسافت که تازگیاً ۶ درصد از سهام یه شرکت ساختمانی رو در اسپانیا با قراردادی ۱۰۰ میلیون یورویی خریداری کرده است، هم جهت با برنامه مدرن شده کردن باشگاه رئال مادرید می خواد با قراردادی با کهکشانی ها نام شرکت خود رو روی ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بزاره.

براساس این خبر، مذاکرات دو طرف در مراحل اولیه خود قرار داره هرچند گفته می شه که احتمال منعقد شدن این قرارداد زیاده. یه چند وقت پیش بود که روزنامه ال موندو دپورتیوو اسپانیا، در خبری اعلام کرد فلورنتینو پرس در مورد انتخاب یه نام جدید واسه ورزشگاه سانتیاگو برنابئو بیان تمایل کرده و برنامه اش اینه که با این کار بودجه لازم واسه تعمیر و نوسازی خونه کهکشانی ها رو تاکید کنه. یه سری های دیگه از نشریات اسپانیایی از احتمال تغییر نام سانتیاگو برنابئو تا اواسط سال آینده خبر داده ان.

ورزش ۳