مردی با رژیم غذایی مجانی و عجیب + عکس

men“آرتور بویت” مرد ۷۲ ساله انگلستانیه که رژیم غذایی بسیار عجیبی داره طوری که شاید کسی دوست نداشته باشه پیرو اون باشه چون که اون فقط از حیوانات مرده کنار جاده تغذیه می کنه.

به گزارش آلامتو به نقل از باشگاه خبرنگاران، هر فردی رژیم غذایی خود رو داره. بعضی تنها علاقه به خوردن سبزیجات دارن و یه سری های دیگه تنها گوشت می خورن این وسط بعضی هم غذاهای بسیارعجیبی می خورن.

“آرتور بویت” مرد ۷۲ ساله انگلستانیه که رژیم غذایی بسیار عجیبی داره طوری که شاید کسی دوست نداشته باشه پیرو اون باشه چون که اون فقط از حیوانات مرده کنار جاده تغذیه می کنه.

ممکنه شمام دیده باشین که در کنار جاده ها بعضی حیوانات که با خودروها تصادف کردن افتاده و جانشون رو از دست دادن و دیدن اونا هم حتی رقت انگیزه.

اون میگه در سال ۱۹۷۶ شروع به زندگی تنهایی کردم و از اون وقت عزممو جزم کردم تا شروع به خوردن حیوانات کشته شده کنار جاده کنم، اون هم اینکه میگه این رژیم غذایی واسه اون بعضی وقتا باعث می شه که اون تا چند روز نتونه غذایی بخوره چون که حیوونی واسه خوردن پیدا نمی کنه.

bird

آرتور بویت در حالی این کار رو انجام میده که فرد فقیری نیس که مجبور به انجام این کار باشه ولی این نوع پیدا کردن غذا رو علاقه قدیمی خودش می دونه.

اون خیلی از حیوانات رو در یخچال خونه اش نگه می داره. در یخچال اون میشه پرنده های نادری رو هم پیدا کرد که کشتن اونا مجاز نیس ولی بر اثر تصادف اون پیدا کرده.

بهترین ادویه واسه چربی سوزی

چیجوری بدون رژیم غذایی لاغر شیم؟

بازنشر باشگاه خبرنگاران مطالب باحال روز