مردی که با خوردن سوسک و کرم جان باخت + عکس

مرد سوسک خواربه گزارش آلامتو به نقل از جام جم آنلاین ، ادوارد آرچبالد ۳۲ ساله در مسابقه ای که بوسیله یه فروشگاه خزندگان و حشرات ترتیب داده شده بود شرکت کرد.

کلانتر شهر برووارد در ایالت فلوریدا اعلام کرد که ادوارد آرچبالد ده ها سوسک بزرگ و کرم رو زنده زنده در مدت  چهار دقیقه بلعید و در این مسابقه که جایزه اش یه مار پیتون بود، پیروز شد. پس از پایان مسابقه ایشون دچار تهوع شدید شد و به بیمارستان انتقال یافت.

کلانتر برووارد اضافه کرد که کمی پس از انتقال مرد به بیمارستان پزشکان مرگ اون رو اعلام کردن.

در این مسابقه که بوسیله ویواریوم بن سیگل رپتایلز برگزار شده بود چند مار پیتون به عنوان جایزه واسه آدمایی که در مدت چهار دقیقه بیشترین تعداد و بزرگترین سوسکا و کرما رو بخورند تعیین شده بود.

یه شاه پیتون ماده به رنگ عاج به عنوان جایزه اول در نظر گرفته شده بود.

ویواریوم بن سیگل رپتایلز اعلام کرده بود: اگه می خواین مالک یه شاه پیتون ماده به رنگ عاج شید تا می تونین در مدت چهار دقیقه بیشترین تعداد سوسک ، کرم و حشره رو بخورین. به همین سادگی، اما اگه در جریان مسابقه دچار تهوع  شید به طور خودکار از دور رقابت خارج میشین.

 ادوارد آرچبالد ۳۲ ساله در این مسابقه پیروز شد اما هیچوقت طعم تملک یه شاه پیتون ماده به رنگ عاج رو نمی چشید. قراره واسه تعیین دلیل دقیق مرگ این مرد ۳۲ ساله جسدش کالبدشکافی شه.

مترجم: بهرام افتخاری.

چیجوری سلامت روحی خود رو افزایش بدیم؟

هدف از زندگی چیه و واسه چه هدفی باید زندگی کنین؟