مردی که با خون لاک‌پشت ۱۴ ماه زنده ماند/عکس

ماهیگیری که پس از ۱۴ ماه سرگردانی در اقیانوس آروم زنده پیدا شده از رازهای نجات خودش حرف زده. اون می گوید بعد از مدتها سرگردانی حالا تنها تصویری که در ذهنش باقی مونده دریاست.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: ۱۴ ماه بود که کسی از خوزه السالوادور آلبانیگا خبر نداشت. تا اینکه به صورت اتفاقی در میان اقیانوس آروم پیدا شد. این ماهیگیر که حسابی از زنده ماندنش خوشحاله گفته که با شکار مرغ دریایی و لاک پشت گرسنگی خود رو برطرف می کرده. وقتی که اون مدتها در زیر آفتاب باقی می موند و خبری از باران نبود واسه نجات از تشنگی خون لاک پشت و بعضی وقتا ادرار خود رو می خورد.

خوزه تماشاگر مرگ همکار ۱۵ ساله خود در کنارش بوده اما می گوید تنها دعا بوده که اون رو نجات داده. اون در حالی که پس از نجات از کشتی پیاده می شد لبخند می زد و باور نمی کرد زنده س. در گفت و گو با رسانه ها وقتی درباره اتفاق های این ماجرا از این مرد ماهیگیر سؤال شد اون جواب داد: واقعاً چیز زیادی یادم نمی آید. تنها چیزی که بعد از ۱۴ ماه سرگردانی در ذهنم باقی مونده تصویر آب و دریاست.

اون در دسامبر سال ۲۰۱۲ مکزیک رو واسه ماهیگیری ترک کرد اما با گم شدنش در اقیانوس آروم دیگه کسی از اون خبر نداشت. همراه ۱۵ ساله این مرد ۴ هفته پس از گم شدن نتونست طاقت بیاره و در مقابل چشمون اون جانش رو از دست داره. خوزه گفته هر چند این اتفاق باعث ترس و تنهایی شد اما فکر کردن به خونواده اش و دعا کردن هر روز باعث شد اون زنده بمونه.

noindex