مردی که تابه حال ۵۰۰۰۰ بار کشته شده است! +عکس

Seizo-Fukumoto

علاقمندی به هنر و بازیگری باعث می شه تا بعضی همه زندگی خود رو صرف پیدا کردن راهی واسه رفتن به مقابل دوربین کنن. بعضیا در این راه موفق شده به بازیگران مطرخ تبدیل می شن اما بعضیا فقط در نقشای دوم و سیاهی لشکر باقی می مانند.

“سیزو فوکوموتو” کی بازیگر ژاپنیه که اگه علاقمند به فیلمای سامورایی با شید حتما یه بار یا بیشتر اون رو مشاهده کردین چون این مرد ۵۰ ساله که در بیشتر فیلمای سامورایی اجرای نقش کرده و همیشه به دست قهرمون داستان کشته می شه.

“سیزو” که این روزا ۷۱ سال سن داره به عنوان یکی از بزرگترین بازیگران نقش دوم و سیاهی لشکر شناخته می شه. این مرد همیشه از طریق شمشیر سامورایی و به شکلای عجیب از پا در میاد و بعد با حرکتی عجیب روی زمین میفته.

به گفته خودش تاثیر نقشی که اون بازی می کنه در فیلم بعضی وقتا بیشتر از چیزیه که نقش اول تلاش داره اون رو نشون بده. اون باور داره کشته شدن در صحنه های حساس اگه به شکل درستش اجرا شه می تونه بازیگر رو به بالاترین درجه معروفیت خود برسونه و قدرتش رو چندین برابر کنه.

این مرد تا حالا ۵۰ هزار بار در مقابل دوربین دیده شده و در همه این صحنه ها کشته شده. اون حالا واسه اولین بار به عنوان نقش اول فیلمی رو بازی کرده که تا ماه آینده به روی پرده سینما میره. فوکوموتو دوست داره با این فیلم معروفیت خود رو بیشتر کنه.

این مطلب را هم بخوانید :  مردی با قوی‌ترین انگشت کوچک دنیا +عکس

Seizo-Fukumoto2 Seizo-Fukumoto5 Seizo-Fukumoto4

زندگینامه میلیونرهای خودساخته

فواید گوش دادن به موسیقی واسه بدن

باشگاه خبرنگاران

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *