مردی که دیدن چهره اش جرات می خواهد!! / عکس ۱۸+

بعضی بیماریا و مشکلات هورمونی در بدن آدم باعث می شه تا زندگی یه سری از آدما خیلی سخت جلوه کنه و حالا محمد لطیف خاتانا، مردی ۳۲ ساله که از اهالی کشمیر هندوستانه، به دلیل دچار شدن به یه مریضی نادر تقریبا شکل صورت خود رو به صورت کامل از داده و با روی تلخ زندگی مواجه شده.
این مرد ۳۲ ساله که با همسر خود زندگی می کنه و قراره دو ماه دیگه هم پدر شه، با اینکه از به دنیا اومدن بچه خود بسیار خوشحاله اما در عین حال میگه که نگرانه که فرزندش با دیدن اون به این شکل، از پدرش دوری کنه.

لطیف الان شغلی نداره و ۴ ماه از سال رو به شهرای دور و بر رفته و با گدایی درآمد دشت می کنه. اون در زمان تولد یه غده بسیار کوچیک روی صورتش داشت که به مرور بزرگتر شده و باعث شده تا الان کل صورت اون پوشیده شده و اون بینایی خود رو هم از دست بده.
اون که مردی قویه، دوست داشت که بتونه با کار کردن واسه خود کسب درآمد کنه اما هیچکی به اون شغلی نداده. ایشون مجبور شد که به گدایی روی آورد. با این حال ایشون در سال ۲۰۰۸ میلادی با همسر خود ” سلیما” آشنا شد. اون هم یه پا نداره و انگار معلول هستش.

ایشون به رسانه های هندی گفته که الان هیچ پولی واسه رفتن پیش دکتر و دریافت خدمات درمانی نداره و پزشکان فقط به اون گفتن که مشکلش به دلیل مشکلات خورشید گرفتی بر مادرش در وقتی که اون رو باردار بوده بروز کرده.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *