مردی که هر ۳ همسرش را همزمان طلاق داد

مردی که هر 3 همسرش رو همزمان طلاق داد

مرد سالخورده ای که ادعا می کرد از بدشانسی هاش خسته شده، با حضور در دادگاه خونواده ۳ زنش رو طلاق داد.

همسران محمد چند سال با خوبی و خوشی کنار هم زندگی می کردن و بر خلاف خیلی از هووها، هیچوقت کدورتی نداشتن.اما همیشه در به روی یه پاشنه نمی چرخد و درست وقتی که هووها تصور می کردن زندگی آروم خود رو ادامه میدن، اتفاقی عجیبی تو زندگیشون افتاد. محمد که مردی سالخورده بود تصمیم گرفته بود بقیه عمرش رو تنها زندگی کنه و به خاطر همین از همسرانش خواست که در دادگاه خونواده حاضر شن تا به زندگی مشترکشون پایان بدن. این جوری بود که مرد سالخورده با ۳ زن خود در دادگاه حاضر شد.

قاضی بعد از مطالعه پرونده از محمد سوال کرده بود به چه دلیل سه زن گرفتی؟

محمد جواب داد: زن اولم باردار نمی شد بعد از ازدواجمون پس از ۵ سال متوجه این موضوع شدم اون وقت علم پزشکی اونقدر پیشرفت نکرده بود که بتونیم مشکلمون رو حل کنیم. همسر اول محمد که حاضر در جلسه بود ضمن تایید حرف شوهر خود در اظهاراتش گفت: با وجود میل باطنی من بخاطر اینکه همسرم شدیدا بچه دوست داشت حاضر شدم دوباره ازدواج کنه. محمد ازدواج کرد ولی از شانس بدش فهمید همسر دومش هم به همین مشکل مبتلاست بخاطر این باز با تقدیر خود جنگیده و همسر سومی اختیار کرد. همسر سوم محمد هم بنا به گفته خودش که زن جوون و زیبایی بود، بچه دار شد و خدا ۲ پسر به ایشون داد که یکی از اونا نابینا بود، این وسط بود که این زن هم دچار یه مریضی خونی بسیار خیلی بد شد.

همسران محمد همه از ایشون راضی بودن ولی خودش می گفت دیگه حوصله تحمل این زجرها و بدشانسیا رو نداره و می خواد تنها زندگی کنه. مرد سالخورده دلش بسیار پر بود و ادعا می کرد که دیگه خسته شده و می خواد به همه این اتفاقات پایان بده و بقیه عمرش رو واسه خودش زندگی کنه.

 

قاضی با اینکه در این پرونده بسیار اطاله قضاوت کرده بود تا شاید مرد پشیمون شه ولی اون در آخر، تصمیمش تنها زندگی کردن بود. در آخر پرونده حکم طلاق ۳ زن رو که قاضی بر اون رای داده بود مشاهده کردم.

 

جمع آوری: آلامتو