مردی که ۱۸ سال است با موتور دنبال پسر گمشده‌اش می‌گردد+عکس

مردی که ۱۸ سال با موتور دنبال پسرش گشت

یه مرد چینی ۱۸ ساله که با موتور سیکلت در جاده های چین به دنبال پسربچه گمشده اش می شه.

به گزارش آلامتو به نقل از مجله مهر: رسانه های اجتماعی چین چند وقتیه که داستان مردی به نام « گوا گانتانگ» رو روایت می کنن که ۲۱ سپتامبر ۱۹۹۷ کودک دوساله اش رو گم کرد. این کودک وقتی ربوده شد که روبروی دروازه خونه اش در حال بازی بود. از اون زمان تا الان این پدر دلشکسته حدود ۴۰۰ هزار کیلومتر رو با ۱۰ موتور سیکلت در طول این ۱۸ سال طی کرده تا تموم استان های چین رو به دنبال بچه گمشده اش بگردد به امید اینکه شاید کسی بتونه چهره اش رو شناسایی کنه و اطلاعات مفیدی از ایشون رو بده.

موتور سیکلت آقای گوا همیشه دارای دو پرچمه. پرچمایی که عکس قدیمی از پسربچه دو ساله اش روی اون نقش بسته س. حالا باید کودک ایشون جوونی ۲۰ ساله باشه اما اون بازم به امید پیداکردن فرزندش عکسای دوسالگی اش رو واسه شناسایی به مردم نشون می دهد.

Guo-Gangtang-story3-550x366.jpg

حالا آقای گوا از مردی جوون و خوش تیپ تبدیل به میانسالی با چشم های گودافتاده شده. مردی با خونواده ای که بعد از ۱۸ سال هنوز دلشون نمیاد بدون فرزندشون یه عکس خانوادگی بگیرن و این موضوع رو تا برگشت پسر گمشده شون و تبدیل شدن به یه خونواده کامل عقب انداختن.

با اینکه تلاشای گوا واسه پیداکردن پسرش تا الان بی ثمر بوده اما تونسته چندین بچه گمشده رو به خونواده هاشون برسونه. با این حال گذشت زمان نمی تونه گوا رو ناامید کنه و اون بازم با موتورش در خیابونای چین می شه.

Guo-Gangtang-story4-550x365.jpg

داستان غم انگیز زندگی این مردچینی الهام بخش یکی از فیلمای سینمایی هم شد تا مردم جهان بعد از دیدن این فیلم ایشون رو در پیدا کردن فرزندش از راه شبکه های اجتماعی پشتیبانی کنن.

به گزارش «بی بی سی» هرساله حدود ۲۰ هزار کودک چینی از خونواده هاشون ربوده می شن و در بازارهای مشکی به فروش می رسن. این پدیده غم انگیز تا الان در مستندهای زیادی هم مطرح شده.

Guo-Gangtang-story5-550x363.jpg

گوآ ناامید نیس، اون حالا هوادارانی داره که حاضرن اون رو واسه پیدا کردن فرزندش همراهی کنن.

عادات روزانه زنان چینی واسه زیبایی و جوون موندن

رکورد گینس صعود پله با سر

noindex اخبار چین خبرگزاری مهر