مرد واقعی کیست؟

men

جنتلمن بودن کار ساده ای نیس و واسه اون باید بسیار از صفات بیریخت و ناپسندیده بیشتر آدما رو نداشته باشیم.

مرد واقعی همون مردیه که وقتی بقیه به اون نگاه می کنن، انگیزه می گیرند و خیلی وقت ها هم نگاهشون با کمی حسادت همراه س. اون همون مردیه که خانوم ها به دنبالش هستن. این مرد بدون اینکه بخواد، در هر جمعی مرکز توجهه.

به گزارش آلامتو به نقل از فیتنس مگزین؛ در زیر به ۲۵ خصوصیتی که باعث می شه بگیم مردی یه است اشاره می کنیم. شمام می تونید خصوصیاتی که در ذهنتونه رو به لیست ما اضافه کنین.

 1. مرد واقعی همت داره. هیچوقت تا پیروزی دست از کاری نمی کشد. همون مردیه که تا نفس آخر ایستادگی می کنه.
 2. مرد واقعی می تونه از خودش و خونواده اش دفاع کنه.
 3. مرد واقعی در بهترین فرم و اندامه. قوی و ورزشکاریه و واسه جنس مخالف بسیار جذاب.
 4. مرد واقعی شجاعه. نه اینکه ترسی نداره، نه. ترس داره ولی اون رو پذیرفته س و در هر موقعیتی با اون روبه رو می شه.
 5. مرد واقعی می تونه سرگرم کننده باشه. شوخ طبعه و همیشه آدم های زیادی رو با بذله گویی هاش دور خود جمع می کنه.
 6. مرد واقعی داستانای زیادی واسه تعریف کردن داره. اون زندگی بسیار متفاوت داشته و داره. اشتباهاتی مرتکب شده اما توانایی این رو داره که اشتباهاتش رو به شوخی تعریف کنه. ماجراجویی هایی داشته که هر کسی دوست داره درمورد اون بشنوه.
 7. مرد واقعی می تونه به خودش بخنده. این یکی از لازمه های مرد واقعی است. شما هیچوقت نمی تونید مرد واقعی رو مسخره کنین، چون خودش هم به ما ملحق می شه. هیچکی نمی تونه بهتر از خودش، خودشو مسخره کنه.
 8. مرد واقعی متواضعه. بخشی از این بخاطر توانایی اون واسه خندیدن به خودش میاد. به هر پیروزی که دست پیدا کنه، هیچوقت از خودش درنمی آید و اگه هم این اتفاق بیفته می تونه دوباره مثل قبل خاکی شه.
 9. مرد واقعی تحصیل کرده. پیش نیاز اون مدرک تحصیلی نیس، بلکه تشنگی یادگیریه. اون دوست داره یاد بگیره و این کار رو می کنه. این به اون کمک می کنه بتونه با ادما از هر وضعیت و موقعیت اجتماعی و اقتصادی رابطه برقرار کنه. خیلی راحت و هوشمندانه می تونه با تاجران بزرگ و مبلغین مذهبی رابطه داشته باشه.
 10. مرد واقعی، مرد مردهاست. مردیه که دوست نداشتن اون بسیار سخته. پر طاقت و سمج و بیشتر اوقات ساکته اما می تونه هر لحظه زیر خنده زده و لطیفه ای تعریف کنه.
 11. مرد واقعی ارزش هر کلمه رو می شناسد، فقط به خاطر این حرف نمی زند که صدای خود رو بشنوه. کلمات خود رو به دقت انتخاب می کنه. به قدرت اونا احترام می گذارد. چه در نوشتن و چه حرف زدن، فقط وقتی حرف نمی زند که بقیه حرف هاش رو بشنون، وقتی حرف می زند که چیز باارزشی واسه گفتن داشته باشه.
 12. مرد واقعی هدف داره. این مشخص ترین ویژگی اونه. همونجوریکه همه آدمها در زندگی خود سرگردان ان تا خودشون رو پیدا کنن، مرد واقعی سرگرم ساختن خودشه. هر روز واسه نزدیک تر کردن خودش به هدفش، کاری انجام می دهد.
 13. مرد واقعی پرتلاش و سخت کوشه. اون می دونه که بدون تلاش و کار سخت هیچ کاری به انجام نمی رسد.
 14. مرد واقعی یه جنگنده س. می دونه که بعضی چیزها تحتِ کنترل اون نیستن اما واسه کنترل چیزایی که در اختیار اونه هر کاری می کنه. اما نگران بقیه چیزایی که کنترلی روی اونا نداره نیس. نگران فردا نیس، واسه ساختن امروز خود سخت در تلاشه.
 15. مرد واقعی شروع کننده دعوا نیس اما اگه در دعوایی گرفتار شه، به اون پایان می دهد. قلدر نیس. از اونایی آدم هایی نیس که دنبال دعوا می گردند تا زورآزمایی کنن. اما اگه منطقی ترین کاری که باید انجام بده، دعوا کردن باشه، این کار رو می کنه. اون واسه خراب کردن دعوا نمی کنه، بلکه واسه دفاع کردن از خود این کار رو می کنه.
 16. مرد واقعی خوش استیل و خوش تیپه. به ظاهر خود می بالد و مردم هم واسه اون به اون احترام می گذارن. اون می دونه چیجوری باید مثل یه مرد لباس بپوشد.
 17. مرد واقعی می دونه کیست، ارزش هاش بر زندگی اون حکومت می کنن. هیچوقت از ارزش های خود تمرد نمی کنه و تا لحظه آخر واسه اونا می ایستد. حتی اگه در ایستادگی واسه ارزش هاش تنها باشه، تا آخرین توان خود می جنگد.
 18. مرد واقعی می دونه با خانوم ها چیجوری باید رفتار کنه. اون به زن ها احترام می گذارد و در هر موقعیتی به همسر خود کمک می کنه. به اون کمک می کنه به آرزوهاش برسه.
 19. مرد واقعی واسه خوشنود کردن همه آدم ها خود رو به زحمت نمی اندازد چون می دونه این کار شدنی نیس. هیچوقت نمی گذارد زنی زندگی اون رو اداره کنه. اون مرد خودشه. بااینکه زمینی که زنش روی اون راه رفته رو می بوسد اما می دونه چیجوری نباید اجازه بده اون از حد خود تجاوز کنه. هیچوقت نمی تونه با یه زن حسود یا کنترل کننده در رابطه باشه.
 20. مرد واقعی مرد ارزش هاست. انیشتین می گوید «تلاش نکنین مرد موفقیت ها باشین، تلاش کنین مرد ارزش ها باشین.» انیشتین می دونست که اگه واسه بقیه مهم باشین، درواقع به موفقیت رسیده اید. مرد واقعی مرد ارزش و ارزش هاست. اون با بودن کنار بقیه به بهتر شدن زندگی اونا کمک می کنه.
 21. مرد واقعی به بقیه کمک می کنه، اون بخشنده و سخاوتمنده. اون هدف خود رو داره اما می دونه که زندگی فقط موفقیت نیس، بلکه حک شدن تو ذهن دیگرونه. می دونه که این کار فقط از راه کمک به بقیه واسه رسیدن به آرزوهاشون امکان پذیره.
 22. مرد واقعی یه رهبره، الگوه. اون به مردم نمی گوید چیجوری زندگی کنن، اما طوری زندگی می کنه که بقیه از اون درس بگیرن.
 23. مردان واقعی در طول تاریخ موقعیت هایی که بقیه به عنوان شکست به اون می نگریستند رو فرصتی واسه موفقیت می دیدن. مرد واقعی ممکنه شکست بخوره اما شکست واسه اون آخر راه نیس. اون شکست رو بخشی لازم از تجربه می دونه و می دونه که شکست باعث می شه چیزایی رو امتحان کنه که بقیه از اون دوری می کنن و باعث می شه وقتی بقیه از ادامه راه دست می کشن، اون تلاشش رو بیشتر کنه.
 24. مرد واقعی لجوج و کله شقه. وقتی کاری رو شروع می کنه که به اون عشق می ورزد، هیچکی نمی تونه اون رو عقب بکشه و تا آخر در اون می مونه. هم اینکه روشنفکره و دوست داره حرف ها و نظرات بقیه رو بشنوه. چون می دونه که کله شقه و ممکنه اشتباه کنه، همیشه از نظرات کسائی که فکر می کنه از اون بهتر هستن درس می گیرد.
 25. مرد واقعی هیچ تلاشی نمی کنه که مرد واقعی باشه. این همون جاییه که خیلی ها شکست می خورند. اون به زندگی علاقه منده. دلباخته دنیای دور و بر خودشه و دوست داره بهترین مردی باشه که می تونه. ذاتاً مراقب دیگرونه. با عشق سخت تلاش می کنه. زندگی رو دوست داره و با فرصت هایی که هر روز ممکنه در اختیارش بذاره هیجان زده می شه. همه این خصوصیات به طور طبیعی در اون هست. اون که جنگنده ای کنجکاو، مهربون و شجاعه، همه رو مثل رهبری پرقدرت دنبال خود می کشوند.

مشکل نعوظ در مردان چیه؟ + راه های درمان اون

چیجوری نیمه گمشده خود رو پیدا کنیم؟

خبرهای داغ روز مردان مردمون