مرد کالیفرنیایی که توسط خروسش به قتل رسید !!

مرد کالیفرنیایی که بوسیله خروسش به قتل رسید !!

مردی در مسابقات خروس بازی در مرکز کالیفرنیا بوسیله خروس اش به قتل رسید.

به گزارش اسوشیتدپرس مسابقات غیر قانونی خروس بازی در حال انجام بود که یهو پلیس با حمله به محل مسابقه شرکت کنندگان رو گیر انداخت و این وسط صاحب یکی از خروسها خوزه لوئیس اوچوآ ۳۵ ساله که در حال انجام مسابقه بود، دچار جراحت بوسیله خروس اش شده و بشدت آسیب دید. به گفته شاهدان برگزار کنندگان مسابقه با بستن چاقوی بسیار تیز و برنده به پای خروسا این نوع مسابقه رو که منتهی به مرگ یکی از خروسها می شه انجام میدن.

به گفته پلیس فردی با تلفن از وجود اینجور مسابقه ای در جاده ۱۲۸ در خیابون ۲۴ خبر داد و بدون این دست اون دست کردن پلیس بدلیل نقض قوانین ایالتی بوسیله برگزار کنندگان، به اونجا حمله کرد. وقتی پلیس به محل نامبرده حمله کرد خوزه هول شده و تلاش کرد با گرفتن خروس محل رو ترک کنه که یهو چاقو وارد پای ایشون شده و بشدت زخمی شد.

نیروی امداد هم به محل اعزام شد. خوزه که اهل لامونت بود، ۲ ساعت بعد در بیمارستان جون خود رو از دست داد. دکتر قانونی تایید کرد که خوزه بر اثر جراحت پا توسط چاقوی بشدت زهردار مرده س.

قدیمیا همیشه گفتن که هنگام مسابقات خروس جنگی با خود چاقو نیارین. هر چند این ضرب المثله اما در آخر چاقو بلای جون صاحبش شد. قبلا وصل کردن سیخ به پای خروس رایج بوده اما این بار در این مسابقه از چاقوی زهردار استفاده شد که باعث مرگ یکی از صاحبان خروس شد.

مارتین کینگ ۲۴ ساله و از افسران پلیس منطقه بیکرزفیلد که حادثه رو از نزدیک دیدهمی گوید باور همچین چیزی مشکله و نمیشه باور کرد مردی ۳۵ ساله توسط خروس اش از پای در اومده باشه.

قربونی ماجرا سال گذشته بدلیل نبود آموزش خروس اش هنگام مقابله ۳۷۰ دلار هم بوسیله برگزار کنندگان جریمه شده بود.

ایجاد هر نوع خشونت در کالیفرنیا با سوء به کار گیری حیوانات و پرندگان ممنوعه و خاطیان به زندان فرستاده می شن که در این مورد استثنایی خوزه دیگه به زندان نمیره، چون دیگه وجود نداره که این اتفاق بیفته. البته در این مورد خاص کسی بازداشت نشده.

 

منبع: خبرآنلاین

جمع آوری: آلامتو