مرغی در ایران که تخم مستطیلی میگذارد!

این مرغ با گذاشتن تخمای مستطیل، گرد، هلالی، بیضی و شیاردار موجب حیرت مردم شده

 

 

 

 

 

 

مدیر دامپزشکی شهرستان آبدانان گفت: مرغی در آبدانان تخمای غیرمعمول مستطیلی شکل گذاشته!

 

 

دکتر عسگر درویشی با بیان اینکه مرغی در روستای «چم کبود» شهرستان آبدانان تو یه پدیده ای نادر تخمایی با اشکال و اندازه های متفاوت میذاره گفت: این مرغ با گذاشتن تخمای مستطیل، گرد، هلالی، بیضی و شیاردار موجب حیرت مردم شده.

 

درویشی با بیان اینکه دلیل این تخم گذاری آسیب تخمدانی اعلام شده اضافه کرد : تخمای این مرغ با در نظر گرفتن احتمال مسموم بودن، واسه آدم غیرقابل استفاده س.

 

مدیر دامپزشکی شهرستان آبدانان هم اینکه با اشاره به اینکه تخمای این مرغ علاوه بر اندازه های جور واجور، بدون زرده هم هستن گفت: تموم حرکات و نوع تغذیه این مرغ خونگی عادی بوده و این جور مریضی غیرقابل درمانه.

 

ایشون خاطر نشون کرد : این پدیده بی سابقه باعث شده که تعداد خیلی از مردم شهر و داهات به خونه صاحب این مرغ مراجعه و از این تخم مرغا که تو یه سبد بزرگ گذاشته شده، دیدن کنن

 

خانوم عزیزی صاحب این مرغ هم گفت : بیشتر از یکسال و نیمه که این مرغ رو در خونه مراقبت می کنم و تا الان هیچ گونه عمل و حرکت عجیب از اون مشاهده نکرده ام.

 

ایشون گفت: از یه ماه پیش تا الان، این مرغ روزانه یه عدد تخم در ابعاد و اوزان جور واجور با اشکال، گرد، مستطیل، هلالی، بیضی و شیاردار میذاره و با این اتفاق نادر تعجب همه دهات نشینان رو بر انگیختهه.

 

 

منبع: isna.ir

 

 

 

مرغ

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *