مرگ نوجوان استقلالی به خاطر خداحافظی فرهاد مجیدی

ahmadباشگاه استقلال از سکته قلبی و درگذشت یه نوجوون طرفدار این تیم بعد از خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال خبر داد. این نوجوون که یکی از تماشاگران پروپاقرص تمرینات آبی پوشان بود در روز خداحافظی کاپیتان آبیا در ورزشگاه حضور داشت و وقتی که خداحافظی مجیدی رو دید با شوکی جبران ناپذیر مواجه شد.

به گزارش آلامتو به نقل از خبرگزاری مهر، سایت باشگاه استقلال نوشت: “حادثه تلخی بود. نمی شد باور کرد اما وقتی با منزل شون تماس گرفتیم به عمق تلخی پرواز بیشتر پی بردیم. فهمیدیم احمد مظاهری تنها، هوادار معلول استقلال که همیشه در تمرینات تیم هم حضور داشته از غصه خداحافظی کاپیتان فرهاد مجیدی پرواز کرده، به آسمون رفته تا خونواده اش از غم از دست دادنش عزادار شن.

احمد، وقتی تماشاگر بازی استقلال  و مس بود، با صحنه خداحافظی مجیدی مواجه شد. اتفاقی که نمی تونه باور کنه، بر سرش می زند، گریه می کنه. تا دو روز لب  به غذا نمی زند. غصه می خورد، اشک می ریزد و حرفی هم نمی زند تا اینکه در آخر دچار سکته قلبی می شه. خونواده،  اون رو به بیمارستان بوعلی می برند. احمد در بخش CCU بیمارستان بوعلی بستری می شه.

در حالیکه نیمه بیهوشه از اون می پرسند، می خواهی با فرهاد مجیدی تماس بگیریم تا با اون حرف بزنی و احمد دستی به نشونه بله تکون می دهد. ساعاتی بعد این احمده که دیگه روی زمین حضور نداره؛ پرواز می کنه به آسمونی که آبیه. باورش تلخه، باورش سخته که هوادار معلول استقلال طاقت خداحافظی مجیدی رو نداره و اونقدر غصه می خورد که به یه باره دچار سکته می شه.

حال مادر احمد خوب نبود اما با خاله اش که  تماس گرفتیم همه ماجرا رو همین طور واسه مون توضیح داد. گفت: احمد رو در قطعه ۳۰۴ ردیف ۵۱ بهشت زهرا دفن کرده ان. گفت احمد در محله شون خیابون جنگ جنوبی به استقلالی بودن معروف بود. می گفت با همه بازیکنان استقلال  عکس هم داره. خاله هم داغدار از دست دادن خواهرزاده اش بود و می گفت احمد در این دو روز خیلی غصه خداحافظی مجیدی رو خورد. به سر و صورتش می زد و می گفت برام سخته که دیگه بازی های مجیدی رو نبینم.

چهارشنبه هم ختم این هواداره. مراسم سوم احمد مظاهری تنها، که استقلال  رو دوست داشت و با خداحافظی فرهاد مجیدی از فوتبال از زندگی اش خداحافظی کرد. چینی نازک احساس اون از سنگینی تلخ این خداحافظی شکست تا به آسمون پرواز کنه، تا امروز خونواده اش از بار این تلخی پرواز احمد قامت شون خم شه. ما هم از این حادثه ناراحت شدیم، از هواداری که همراه استقلال  بود و با وجود معلولیتی که داشت در تمرینات تیم شرکت می کرد و همه دلخوشی اش استقلال  بود…”.

عکس فرهاد مجیدی

فرهاد مجیدی هفته گذشته پس از پایان بازی استقلال با مس کرمان در ورزشگاه آزادی از فوتبال خداحافظی کرد. (لینک خبر)

noindex