معرفی بازی Reporter؛ به سمت تاریکی

Reporter جواب خوبیه به کسائی که فکر می کنن بازیای «ترسناک» جایگاه چندانی بین اپلیکیشنای اسمارت فونا ندارن. ساخته Igor Migun یکی از تکراری ترین عناوین تلفنای هوشمند بوده و جدا از مشکلات جور واجور، میان تموم مکانیزمای اون می تونین شباهتایی با معروف ترینای این سبک پیدا کنین. اما نکته آنجاست که پیشرفت دهنده به کمک یه قسمت، انگار تونسته نقطه ضعفای ساخته خود رو بپوشونه.

SIM – Sara Is Missing یا Dark Echo که از بهترین اپلیکیشنای سبک Horror هستن، با به کار گیری المانای روانشناسانه و خلاقیتای جورواجور شما رو می ترسوندن ولی واسه Reporter این مسئولیت رو «گرافیک» بردوش گرفته. موسیقیای عجیب، ترسای یهویی، محیطای تاریک و شخصیتایی با طراحی متفاوت؛ اینا نوآورانه نیستن اما وقتی که پای تلفنای هوشمند و یه گرافیک خوب به میان میاد قضیه عوض می شه.

میدونید واسه چه؟ چون تا حالا عنوانی با این گرافیک و جزییات از سبک Pure Horror رو روی تلفنای هوشمند ندیده ایم. پس به واسطه همین «تازگی» می تونین از انجام Reporter لذت ببرین. اشتباه نکنین، دلمون نمی خواد بگیم تنها المان مثبت ساخته Igor Migun فقط گرافیکشه. بقیه قسمتا هم روی جذابیت Reporter تاثیراتی می ذارن اما نکته اینجاس که همه اونا، نقشای واقعی خود رو با همین بخش پیدا می کنن.

خوب بیایید از این حرفا بگذریم و از اپلیکیشن بگیم. بعد از مرگای هولناکی که به وسیله پلیس محلی مخفی شده بودن، شخصیت داستان واسه کشف حقیقت دست به ماجراجویی خطرناک می زنه اما طی اتفاقی، اون به یه خونه عجیب رفته و حالا باید خودشو نجات دهد. واسه گیم پلی، مثل عناوینPure Horror قسمت بزرگی از ترس Reporter روی دوش محدودیتا هستش.

چون وسیله های زیادی واسه رویارویی با دشمنان ندارین و بعضی وقتا باید قایم شید، پس آدرنالین خون تون زیاد می شه. جدا از این، پیشرفت دهنده معماهایی هم چاشنی عنوان خود کرده که شاید تعدادی از اونا می تونستن به مراتب جذاب باشن ولی مطمئنا به درستی واسه به رقابت کشیدن شما کفایت می کنن. این روند سینوسی رو واسه موسیقی هم تماشاگر هستیم و با وجود بعضی صداهای اضافی، قطعه ها تا حدودی اون حس هیجان رو به مخاطب القا می کنن.

Reporter هیچ المانی جدید به سبک Horror روی اسمارت فونا اضافه نمی کنه. ولی نکته آنجاست که پیشرفت دهنده از همین کلیشه ها تونسته استفاده درستی کرده و یه تجربه تقریبا خوب رو به بازیکنا هدیه بده. پس واسه کسائی که خواهان چشیدن طعم ترس از قاب تلفنای هوشمند هستن، پیشنهاد می کنیم تا ساخته Igor Migun رو از دست ندن.

Reporter Lite - نسخه Demo

  • Reporter Lite – نسخه Demo
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: AGaming+
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ۱۳۰ مگابایت

دانلود

  • Reporter: The Beginning
  • قیمت: ۰٫۹۹ دلار
  • سازنده: AGaming+
  • سیستم عامل: iOS و اندروید
  • حجم: ۸۶۹ / ۳۰۶ مگابایت

دانلود

در بخش اپلیکیشنای سایت ما بخونین:

معرفی بازی SIM – Sara Is Missing؛ تا کجا پیش خواهید رفت؟

بهترین بازیای آفلاین؛ معرفی ده بازی موبایل بدون نیاز به اینترنت