اپلیکیشن «آخرین خبر» محصولی از روزنامه خراسانه که در طول ۲ سال فعالیتش، با ایده های ساده و جذاب خود تونسته کاربران بسیاری رو جذب کنه و نقشی کلیدی در انتقال اخبار روی اجناس اندرویدی رو دوش بگیره.

در ادامه مطلب نگاهی خواهیم به داشت به قابلیتای این برنامه و امکانات خاصی که به وسیله اون در اختیار کاربران قرار میگیره. با سایت ما همراه باشین.

صفحه اصلی برنامه تشکیل شده از مربعای کوچیک و بزرگیه که هر کدوم از اونا اخبار بخش ای به خصوص رو در خود جای دادن. سیاست، ورزش، فناوری، سینما و … از جمله دسته بندیایی هستن که در این قسمت مشاهده می شن. اما اگه حوصله و یا زمان گشت و گذار در بخشای جور واجور رو ندارین، می تونین با به کار گیری «اخبار برگزیده» گلچین خبرها رو ببینین.

همونطور که اشاره کردیم «آخرین خبر» به وسیله یه مجموعه رسانه ای اداره می شه؛ این اپلیکیشن خوب از این موضوع استفاده کرده و محتواهایی خاص رو در اختیار کاربر قرار میده. مثلا هنگام مذاکرات اتمی، کلیه خبرها براساس زمان بندی تو یه بخش خاص قرار می گیرن تا بدین وسیله دنبال کردن اونا واسه کاربر آسون تر باشه.

اما اون چیزی که «آخرین خبر» رو از بقیه رقبایش متفاوت می کنه، اعلام اخبار فوری و مهم در Notification Center اندرویده. شاید شما اهل خبر خوندن نباشین، و یا فرصت باز کردن اپلیکیشنا جور واجور رو واسه مرور اخبار به دست نیارین، اما مطمئنا دوست دارین که خیلی سریع در جریان مهم ترین اتفاقات قرار بگیرین. «آخرین خبر» با درک این موضوع، بدون این دست اون دست کردن پس از اتفاق افتادن خبری مهم، اونو به مرکز اعلانای موبایل شما می فرسته و با یه جمله ساده مخاطب رو از اخبار باخبر می سازه.

در بخش تنظیمات برنامه، گزینه های زیادی در مورد این ویژگی دیده می شه. مثلا کاربر می تونه تعیین کنه که هنگام دریافت یه خبر مهم، دستگاهش ویبره زند و یا با زنگی به خصوص، این موضوع رو به اطلاعش برسونه. شما حتی این امکان رو دارین تا بخشای اخبار مهم رو هم تعریف کنین؛ مثلا با انتخاب گزینه های اقتصادی و ورزشی، تنها اخبار مهم مربوط به این بخشا رو در Notification Center مشاهده می کنین.

سرعت عمل مجموعه خراسان در اعلام خبرای مهم و فوری، فاکتوریه که «آخرین خبر» رو شدیدا متفاوت می کنه و باعث می شه تا حس خوب در لحظه به روز بودن به کاربر منتقل شه.

این اپلیکیشن علاوه بر بخشای خبری، قسمتای سرگرم کننده دیگری رو هم در دل خود جای داده. مثلا اگه به جملات خنده دار علاقمند هستین می تونین با مراجعه به قسمت «شکرستان» یه سری از این موارد رو ببینین. آخرین خبر بخش اپلیکیشنا رو هم فراموش نکرده و با راه اندازی بخشی به نام «بازار اپ» تلاش کرده تا برنامه های به درد بخور اندروید رو به مخاطبینش معرفی کنه.

بر خلاف تموم نکات مثبت آخرین خبر، ظاهر این اپلیکیشن اصلا چنگی به دل نمی زنه. انتخاب فونتای ناجور و رابط کاربری قدیمی، از جمله مواردی هستن که سطح کیفی این برنامه رو پایین میارن.

شما واسه مطالعه اخبار فارسی، کدوم گزینه رو پیشنهاد می کنین؟

آخرین خبر

  • آخرین خبر
  • قیمت: رایگان
  • سازنده: خراسان
  • سیستم عامل: اندروید
  • حجم: ‍۱.۲ مگابایت

دانلود

مایکت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *