انتشار : ۱۳۹۸/۰۱/۲۸ ۰ نظر ۹۳ بازدید

Your browser does not support the video element.

دانلود رایگان چه وقتی ایده کار و کاسبی اینترنتی خود رو اجرا کنیم؟

– چه وقتی ایده کار و کاسبی اینترنتی خود رو اجرا کنیم؟ یه سایت آگهی خودرو مثل سایت باما راه اندازی کردم، به نظر شما بعد از راه اندازی MVP با وردپرس، بهترین زمان برنامه نویسی اون کی هست؟ بعد از انتقال با مشکل سئو مواجه میشیم؟

با مشکل سئو که مواجه نمی شین. هم اینکه شما می تونین از همون اول یه کانورتور واسه انتقال دیتای سایت تون برنامه نویسی کنین. واسه اینکه بدونین زمان اون رسیده که کار و کاسبی خود رو گسترش بدین یا نه، باید یه تعداد مشخص درخواست رو مورد توجه بذارین، اگه مثلا در ۳۰ روز پشت سر هم به اون رسیدید، این یعنی اینکه کار شما گرفته و اون وقت زمان گسترش کارتون فرارسیده است.

– به غیر از ثبت سفارش، آگهی و تبلیغات چه راه درآمدزایی واسه این مدل سایتا می شناسین؟

یه مدل اینه که شما یه آگهی رو خاص کنین و واسه اون هزینه اضافی دریافت کنین، مثلا تعهد کنین که این آگهی رو به ایمیل افراد می فرستید یا در چندین سایت دیگه هم نمایش می دین. و مدل دیگه اینه که مثلا تعهد کنین که در فلان بازه وقتی ماشین دلخواه رو به فروش می رسونین و به ازای اون هزینه بیشتری اخذ کنین.

– بهترین راه واسه تبلیغات سایت چیه؟

حضور در شبکه های اجتماعی یکی از بهترین راه ها هستش. مثل اینستاگرام یا تلگرام. هم اینکه روی سئو کار کنین.

– چیجوری از مشتریان خود فیدبک بگیریم؟

بهتره با کسائی که آگهی ثبت می کنن، تماس گرفته و فیدبک بگیرین.

– مدیروب از تبلیغات به دنبال سی دانلود راضیه؟

ما از راه ادنتورک در پی سی دانلود تبلیغ کردیم، واقعیت اینه که جایگاهی که در اون تبلیغ می دین مهمه، همین طور تناسب جنس تبلیغ با سایت ناشر. مثلا سایت ما، تبلیغی که به دنبال سی دانلود منتشر کرد، فایل دانلودی بود که به طور کامل متناسب بود، که ما جواب گرفتیم.

– ورود مشتریان با حساب گوگل یا فیسبوک واسه سایت مشکل بوجود میاره یا خیر؟ در این صورت چیجوری میتونم به اطلاعات اونا دست پیدا کنم؟

نه مشکلی وجود نداره. اما حساب فیسبوک که بسته س در ایران و نمیشه ازش استفاده کرد. تنها سرویسایی که می تونین در ایران ازش استفاده کنین، لاگین ویت گوگل، لاگین ویت لینکداین و لاگین ویت گیت هابه.

این سوال یکی از کاربرانه که در «ازم بپرس-قسمت هشتم » پرسیده شده. اگه می خواین دیگه سوالات و جواب اونا رو ببینین روی لینک اون کلیک کنین.