چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۶ ۸۶ نظر ۱۱۴,۷۴۹ بازدید

در این فایل آموزشی به بیشتر از ۲۰ نکته مهم در بازاریابی از راه اینستاگرام آموزش داده شده و هر کدوم به طور کامل توضیح داده شده. پس از مشاهده این آموزش می تونین بازاریابی خود رو واسه کار و کاسبی تون از راه اینستاگرام شروع کنین.

۸ جلسه آموزشی تصویری

حجم دوره: ۳۵۰ مگابایت

زمان دوره: ۲ ساعت

این محصول دارای گارانتی اثربخشیه

خرید دانلودی محصول

یکی از محبوب ترین شبکه های اجتماعی الان اینستاگرامه و به خاطر همین بسیار بستر مناسبی واسه تبلیغات و افزایش مشتریان واسه کسب و کارا هم هستش.

با در نظر گرفتن فعال بودن و امکان دسترسی به این شبکه اجتماعی قوی و پر طرفدار در ایران تماشاگر حضور کاربران ایرونی بسیار زیاد و هم اینکه شرکتا و سازمانای ایرونی در این شبکه اجتماعی هستیم تا جایی که مشاهده می شه سازمانای دولتی، بانکا و مراکز درمانی و عمومی دولتی و خصوصی و هم اینکه افراد مشهور ایرونی بسیاری در اینستاگرام هستن.

 

میدونید حتی بانکای خصوصی و دولتی در اینستاگرام فعال هستن؟
میدونید شخصیتای معروف ایرونی در اینستاگرام در حال برند سازی شخصی هستن؟
میدونید صدها فروش آنلاین روزانه از راه شبکه اینستاگرام در ایران انجام می شه؟
میدونید میلیونا ایرونی در شبکه اجتماعی فعال هستن و روزانه به اینستاگرام چند بار سر میزنن؟
با در نظر گرفتن موارد فوق میشه به مهم بودن این شبکه اجتماعی فهمید و با انجام روشای بازاریابی تخصصی که تونسته عواقب خوبی رو واسه شرکتا و افراد زیادی به ارمغان آورده خیلی راحت عواقب خوبی رو بدست آورد.

 

آموزش اینستاگرام - بازاریابی با ایستاگرام - فروش در اینستاگرام - بازاریابی اینترنتی

 

در این محصول آموزشی به طور کاملً دقیق و به صورت پیوسته و بدون پرداختن به مطالب حاشیه ای، مهم ترین روش ها و اصولی که بشه از راه اون در شبکه اینستاگرام فعالیت تجاری داشت و عواقب خوبی رو بدست آورد توضیح داده می شه.
هم اینکه به نمونه هایی اشاره شده که در این شبکه تونسته ان با ترفندهای ساده بدون صرف هیچ گونه هزینه تبلیغاتی برند خود رو در سطح جهانی مشهور کنن.

بیشتر از ۲۰ مورد مهم در ساخت صفحات تجاری و هم اینکه روشای افزایش دنبال کنندگان در این فیلم آموزشی توضیح داده شده.

 

Your browser does not support HTML5 video.

بعد از دیدن محصول بازاریابی در اینستاگرام می تونین:

 

  1. یه صفحه تجاری در اینستاگرام بسازین
  2. صفحه خود رو به طور کاملً واسه کسب و خود بهینه سازی کنین
  3. با روشای ایجاد رابطه در شبکه اجتماعی اینستاگرام آشنا میشین
  4. می تونین با برگزاری کمپینای تبلیغاتی و مسابقات اجتماعی دنبال کننده های خود رو زیاد کنین
  5. روشای فوق العاده به کار گیری هشتگ در شبکه های اجتماعی و هم اینکه اینستاگرام رو خواهید آموخت
  6. با ایجاد هشتگ اختصاصی و تشویق افراد (Call to Action) در اینستاگرام بازدید و فروش خود رو زیاد کنین
  7. بدون مراجعه به شبکه های فیس بوک، توییتر، فلیکر و… می تونین اونا رو با اینترنت ایران و از راه اینستاگرامآپدیت کنین.
  8. و در آخر با نمونه مثالایی که ما در اینستاگرام مدیر وب از اونا استفاده می کنیم و هم اینکه کمپینای بانکای ایرونی و دیجی کالا هم در اینستاگرام آشنا میشین.

 

آموزش ایمیل مارکتینگ

 

اجناس دیجیتال مدیر وب با در نظر گرفتن درخواست خریداران و اطلاعات جدیدآپدیت می شه و فایلایآپدیت واسه خریداران همیشه رایگان ارائه می شه.

بروز رسانی شماره ۱:

در این بروزرسانی فایل تصویری جدید آموزش نرم افزار اینستاگرام از مرحله اول تا عضویت کامل در این شبکه اجتماعی از روی تبلت با سیستم عامل اندروید فیلمبرداری شده و به طور کامل شفاف و قدم به قدم ساخت اینستاگرام در اندروید به صورت کامل توضیح داده شده.

 

بروز رسانی شماره ۲:

در اینآپدیت فایل تصویری دیگری آماده شده که چگونگی اضافه کردن دوستان تون از فیس بوک و از دفترچه تلفن موبایل تون توضیح داده شده و در ادامه کلیه گزینه های اصلی نرم افزار اینستاگرام و چگونگی قرار دادن عکس در اونم به طور کامل توضیح داده شده.

هم اینکه در مورد کار با هشتگا به صورت عملی توضیح داده شده و یه مورد واقعی هم در این فیلم انجام می شه.

 

بروز رسانی شماره ۳:

در اینآپدیت چگونگی تکمیل اطلاعات پروفایل، ویرایش پروفایل، بروز رسانی شبکه های اجتماعی دیگه توسط اینستاگرام، تگ کردن بقیه واسه افزایش بازدید عکس، ارسال مستقیم عکس واسه یه شخص مستقیما و هم اینکه ساخت صفحه تجاری در اینستاگرام به صورت عملی توضیح داده شده.

 

بروز رسانی شماره ۴:

در این بروزرسانی روش گذاشتن فیلم در اینستاگرام، فرستادن عکس واسه شخص خاص و هم اینکه تغییر اندازه عکسها به اندازه اینستاگرام به شکل عملی آموزش داده شده.

 

بروز رسانی شماره ۵:

در این بروزرسانی روش نصب و کار با نرم افزارهای لازم در اینستاگرام و وسایل جانبی اون مانند: نرم افزاری ارتباطی و پیام رسان insta massage ، kik massenger و آمارگیرهای فالورها در اینستاگرام به شکل عملی آموزش داده شده.

 

بروز رسانی شماره ۶:

در این بروزرسانی دانلود، نصب و کار با نرم افزارهای جانبی اینستاگرام مثل Gramblr که میشه از راه اون تصاویر رو با لپ تاپ و کامپیوتر در اینستاگرام آپلود کرد و نرم افزار followersplus که آمارگیر دقیق آدمایی که شمارو دنبال میکنن و یا تازه به اینستاگرام شما پیوستن و …. به شکل عملی آموزش داده میشه.

 

بروز رسانی شماره ۷:

این فایل ویدئویی آخرین بروزرسانی محصول اینستاگرامه. در این بروزرسانی به ۲۱  روش هدف دار مهم در مورد روند جفت و جور موضوعات و ایجاد کمپینای اینستاگرام جهت جذب کاربر جدید، چگونگی انتخاب هشتگ مناسب، ایجاد و استفاده QRCODE، چگونگی اتصال اینستاگرام به فیس بوک و …اشاره میشه.

 

نکته : با خرید دانلودی این محصول

۱٫ ۱۰% مبلغ پرداختی، خرید دانلودی، به کیف پول شما اضافه می شه که می تونین واسه خرید دیگه اجناس دانلودی سایت ازش استفاده کنین.

۲٫ بعد از دانلود به سرعت قابل استفاده س.

۳٫ مهمتر از همه اگه در آینده مطلبی به صورت تصویری، صوتی و یا نوشتاری به این محصول دانلودی اضافه شه بدون پرداخت هیچ هزینه ای می تونین با به کار گیری لینک اون در قسمت "سفارشات من" اونو دانلود کنین.

۸ جلسه آموزشی تصویری

حجم دوره: ۳۵۰ مگابایت

زمان دوره: ۲ ساعت

این محصول دارای گارانتی اثربخشیه

خرید دانلودی محصول

توجه : بعد از خرید محصول دانلودی، لینکای دانلود در پروفایل شما (با همون نام کاربری که اون محصول رو خریده اید وارد شید) در قسمت "سفارشات من" واسه همیشه هست و می تونین هر زمان که خواستین با به کار گیری اونا، فایل مورد نظر رو دانلود کنین.