چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۲ ۱۷ نظر ۴۷,۱۳۰ بازدید

مهمترین عامل در کار و کاسبی اینترنتی چیه؟ میدونید چیجوری یه کار و کاسبی موفق آنلاین راه اندازی کنین؟ در این فایل آموزشی با شما در مورد شکستایی که در کار و کاسبی خودم تجربه کردم و باعث شد تا روشای درست رو بشناسم و یافته های فوق العاده ای بدست بیارم صحبت می کنم.

می دونستین بهترین و بالاترین بازدهی در بازاریابی اینترنتی رو می تونین چیجوری بدست بیارین؟
اگه کار و کاسبی اینترنتی دارین یا صاحب یه سایت هستین و یا می خواین یه سایت راه اندازی کنین، مهمترین موضوع واسه شما به عنوان مدیر سایت آشنایی با اصول بازاریابی اینترنتیه.

در این فایل ویدیویی در مورد فروشگاه اینترنتی صحبت می کنم که بازدهی و فروش بسیار چشم گیری داشت و توسط تیم ما در چند سال گذشته راه اندازی شده بود، روزانه حدوداً ۵۰ تا ۱۰۰ سفارش موفق با در نظر گرفتن شرایط ثبت می گردید اما مشکلاتی اتفاق افتاد و نبود علم کافی در مورد بازاریابی اینترنتی باعث توقف اون گردید.

با مشاهده این فایل خواهید دونست که چی می تونه کار و کاسبی شما رو هم به بن بست برسونه و چیجوری باید از الان به فکر جلوگیری از این اتفاق باشین.

واسه دانلود قسمت دوم این فیلم آموزشی به این صفحه مراجعه کنین

 

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگه عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود

دانلود فایل تصویری چیجوری با بازاریابی اینترنتی کار و کاسبی خودمو از این رو به اون رو کردم؟

دانلود فایل صوتی چیجوری با بازاریابی اینترنتی کار و کاسبی خودمو از این رو به اون رو کردم؟