چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۱۲ ۱۷ نظر ۱۲,۹۱۲ بازدید

در دو فیلم قبلی در مورد اهمیت داشتن یه سیستم ایمیل مارکتینگ صحبت شد و پس از اون راه کارای واسه افزایش فروش آنلاین در کار و کاسبی اینترنتی با به کار گیری بازاریابی ایمیلی مطرح گردید. در این فیلم جواب سوالات مطرح شده در فیلمای قبلی داده شده و در آخر یه راه حل عملی واسه ساخت یه سیستم حرفه ای ایمیل مارکتینگ مطرح می شه.

در اول اگه دو فیلم قبلی رو ندیده اید حتما اونا رو ببینین واسه دیدن قسمت اول به صفحه مراجعه کنین و واسه دیدن قسمت دوم هم به صفحه مراجعه کنین.

در این قسمت به سوالات مطرح شده در مورد مباحث عنوان شده در دو فیلم گذشته جواب داده شده، دوستان با ارسال ایمیلا و تماس با شرکت سوالاتی در مورد نرم افزارهای ایمیل مارکتینگ و چگونگی شروع اون پرسیده بودن که در این فیلم جواب داده شده و در مورد اون توضیح داده شده.

هم اینکه در انتهای فیلم رو راه کاری عملی و قطعی بیان می شه که با به کار گیری اون بتونین یه سیستم تخصصی ایمیل مارکتینگ واسه کار و کاسبی خودتون راه اندازی کنین و بدون نیاز به هیچ شخص یا شرکتی اونو اجرا و مدیریت کنین.

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگه عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود

دانلود فایل تصویری چیجوری با بازاریابی اینترنتی کار و کاسبی خودمو از این رو به اون رو کردم؟ (قسمت سوم)

دانلود فایل صوتی چیجوری با بازاریابی اینترنتی کار و کاسبی خودمو از این رو به اون رو کردم؟ (قسمت سوم)