کتاب سئو و الگوریتمای گوگل

چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۳/۱۰/۲۹ ۵ نظر ۱۵,۹۶۲ بازدید

میدونید سئو مخفف چه کلماتیه؟ با الگوریتمای گوگل آشنایی دارین؟ میدونید چیجوری باید با الگوریتمای جدید گوگل روبرو شید تا با مشکلات نمایش در گوگل مواجه نشید؟ پس از خوندن این کتاب با سئو و الگوریتمای گوگل و چگونگی کار کرد اونا آشنا میشین

واسه نمایش سایت خود در یافته های اولیه گوگل نیاز دارین تا سایت خود رو بهینه سازی کنین، سئو یا بهینه سازی سایت کاریه که هر مدیر وب سایتی باید اونو به صورت پیوسته بکنه. واسه اینکه بخواین بهینه سازی سایت خود رو انجام بدین نیاز دارین تا اول با مفاهیم اولیه اون و هم اینکه قوانین موتورهای جستجو آشنا شید.

گوگل در سالهای گذشته با ارائه الگوریتما و قوانین جدید که به صورت پشت سر هم در حال روزرسانی اونا هستش تلاش در بهبود نمایش یافته های خود داره. همونطور که میدونید شرط اصلی واسه محبوبیت یه موتور جستجو نمایش یافته ها در رابطه و کاربردی با کلمات جستجو شده به کاربرانه، به خاطر همین موتور جستجوی گوگل که بیشترین جستجوی وب از راه اون صورت میگیره هم هر روز تلاش در بهبود بازدهی و کیفیت یافته های نشون داده شده داره.

الگوریتما و قوانین گوگل واسه نمایش یافته های جستجو به طور پیوسته بروزرسانی می شن تا همیشه بهترین یافته های ممکن به کاربران نشون داده شه و وب سایتا نتونن با فریب گوگل به یافته های اولیه دست پیدا کنن. به خاطر همین آموزش و یادگیری اصول سئو و بهینه سازی سایت واسه هر مدیر سایت چیزی لازم تلقی می شه.

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگه عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود

دانلود رایگان کتاب سئو و الگوریتمای گوگل