گزارش تصویری هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۴/۱۲/۰۵ ۴ نظر ۵,۷۵۱ بازدید

امسال هم مانند سالهای گذشته هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران برگزار شد و چهره های موفق وب ایران در این جشنواره گرد هم اومدن تا دوباره ثابت کنن که بهترینن و از موفقیتای خود راهکارهایی که به این جایگاه رسیدن گفتن.

دوربین مدیر وب رو همراه خود بردیم و گزارش کاملی از این اتفاق مهم دنیای مجازی ایران جفت و جور کردیم. جشنواره وب و موبایل ایران هر ساله توسط شایان شلیله و میلاد احرامپوش عزیز برگزار می شه.

همه ساله وب سایتا و برنامه های موبایل زیادی در این اتفاق شرکت می کنن و تحت داوری مردم و داورهای جشنواره بررسی و بهترینا کاندید می شن، در آخر در مراسم پایانی جشنواره یکی از کاندیدا انتخاب شده و برنده گروه فعالیت خود می شه.

 

امسال هم هزاران سایت و اپلیکیشن موبایل در این اتفاق به رقابت پرداختن و در آخر نتیجه حاصل شده صدها برنده برتر و آشنایی هزاران نفر با وب سایتا و برنامه های موبایل برتر شد.

واسه مشاهده کاندیدها و برندگان پایانی جشنواره وب و موبایل امسال می تونین به این صفحه مراجعه کنین.

 

امسال به این اتفاق دعویت شدیم تا در کنار چهره های موفق وب ساعاتی رو بگذرانیم و از تجربیات این دوستان بهره مند شیم، در میون این دوستان برادران محمدی(دیجی کالا)، مدیر عامل وب سایتای: تخفیفان، ای نتورک، نت برگ، شیکسون، مایکت اندروید، زرین پال،تجارت الکترونیک سروسامون و پرداخت هم حضور داشتن که صحبتای بسیار دلنشین و پرباری رو با شرکت کنندگان گفتن.

 

بزرگان وب گرد هم اومدن ، اونا از تجربیات خود گفتن و بازار وب الان و آینده ایران رو تحلیل کردن و حرفه های بسیار شنیدنی رو مطرح کردن…

 

این گفته ها اینقدر شیرین و دل نشین بود و باعث ایجاد انگیزه در هر فرد فعالی در وب می شد به خاطر این عزممونو جزم کردیم بخشی از این تجربیات رو با شما دوستان هم در میان بذاریم.

تلاش کردیم تا حد ممکن رخدادهای جشنواره رو پوشش بدیم و این وسط با آدمایی که تونسته بودن در مدت بسیار کمی موفقیتای فوق العاده ای در وب به دست بیارن مصاحبه کنیم.

 

حالا این گزارش تصویری آماده شده و واسه دانلود یا مشاهده آنلاین در اختیار شماس، با امید به اینکه این گزارش و گفته های افراد موفق بتونه انگیزه ای شه واسه رشد و ایجاد انگیزه در همه دوستان عزیز مدیر وب.

 

نسخه کامل گزارش تصویری هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران

 

واسه دوستائی که تمایل دارن فقط مصاحبه های انجام شده در جشنواره وب رو ببینن هم مصاحبه ها به صورت جدا از هم در این قسمت میشه دید:

 

مصاحبه مدیر وب با خانوم دانشور مدیر عامل شرکت تخفیفان

مصاحبه مدیر وب با آقای فقیه مدیر عامل مایکت اندروید

مصاحبه مدیر وب با آقای کثیری مدیر عامل سایت اخبار رسمی

مصاحبه مدیر وب با آقای شلیله مدیر عامل شرکت ای نتورک

مصاحبه مدیر وب با آقای رحمانی مدیر سایت سوری لند

مصاحبه مدیر وب با آقای رجبی مدیر مارکتینگ گوشی شاپ

مصاحبه مدیر وب با آقای سالاری در هشتمین جشنواره وب

مصاحبه با کاربران مدیر وب در هشتمین جشنواره وب ایران

 

هم اینکه اگه تمایل دارین فایل کامل گزارش تصویری هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران رو دانلود کنین می تونین از قسمت دانلود پایین صفحه دست به کار شین.

 

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگه عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود

دانلود فایل تصویری گزارش تصویری هشتمین جشنواره وب و موبایل ایران