گزارش ویدیویی اختصاصی سایت ما از غرفه MSI در CES 2017 [تماشا کنید]

نمایشگاه CES بزرگترین جلسه علاقه مندان فناوری در جهان هستش که همه ساله در شهر لاس وگاس برگزار می شه و تولید کنندگان، از این فرصت واسه نمایش تازه ترین دستیافتهای خود بهره می گیرن.

MSI هم به عنوان یکی از معتبر ترین برنده های صنعت گیمینگ در این نمایشگاه حضور داره، در ادامه با گزارش اختصاصی سایت ما از غرفه این شرکت در CES 2017 همراه باشین.

MSI یکی از اولین شرکتایی بود که تولید لپ تاپای مجهز به پردازنده نسل هفتم اینتل و کارت گرافیکای سری پاسکال رو شروع کرد و حالا مجموعه متنوعی از اجناس مجهز به امکانات جور واجور رو در اختیار کاربران قرار میده.

نسل هفتم پردازندهای اینتل که کیبی لیک اسمشه نسبت به نسل قبل ۱۵ درصد کارکرد بالاتری در اختیار کاربران لپ تاپای شرکت تایوانی قرار میده. به کار گیری کارتای گرافیک قوی سری پاسکال هم ویژگی دیگه ایه می تونه تا ۲۵ درصد کارکرد دستگاه رو در مورد پردازشای گرافیکی بهتر کنه.

شرکت سازنده وعده میده به لطف اینجور ویژگیایی اجرای تقریباً همه بازیای موجود روی تنظیمات گرافیکی بالا ممکن می شه. شرکت سازنده علاوه بر این به لطف توان پردازش بالا در لپ تاپای جدید تمرکز زیادی روی بخش واقعیت مجازی داشته و میگه محصولاتش واسه راه اندازی هدستای VR انتخاب مناسبی به حساب میان.

از شما دعوت می کنیم در این مطلب کامل، با جزئیات و ویژگیای جدید لپ تاپای معرفی شده به دست MSI در نمایشگاه CES 2017 آشنا شید.

اما تمرکز MSI روی لپ تاپای گیمینگ به معنی فراموش کردن کامپیوترای دسکتاپ نیس، چون که شرکت تایوانی در این نمایشگاه نسل جدید کامپیوترای رومیزی گیمینگ خود رو هم به معرض نمایش گذاشته.

در کامپیوترای دسکتاپ هم تماشاگر به کار گیری تازه ترین نسل پردازنده و کارتای گرافیک هستیم، اما این بار شرکت سازنده از نظر فضا محدودیت کمتری داشته و در نتیجه بالاترینا رو واسه کاربر جفت و جور کرده.

این مطلب را هم بخوانید :  بررسی استانداردهای میزان تشعشعات آنتن های موبایل در ایران و جهان

کامپیوترای جدید از نظر امکانات به طور کاملً جور واجور هستن و تقریباً هر چیزی که واسه بازی کردن نیاز داشته باشین رو به شما میدن. اما با وجود امکانات بسیار جور واجور و توان پردازش بالا، کامپیوترای دسکتاپ MSI خیلی هم بزرگ نیستن و در کوچیکترین مدل فضایی کمتر از ۵ لیتر رو اشغال می کنن.

بر همین پایه کافیه گوشه کوچیکی از میز رو به یکی از این کامپیوترای جور واجور اختصاص بدین و از اجرای بازیا با کارکرد بسیار مناسب دستگاه لذت ببرین. البته اگه بخواین، مدلی مثل Aegis Ti3 هم هست که کمی بزرگتره اما به دلیل طراحی خیره کننده می تونین بهترین مکان منزل رو واسه نمایش اون در نظر گیرید.

واسه مطالعه جزئیات بیشتر در مورد این کامپیوتر قشنگتر و دیگه مدلای جدید MSI به این مطلب برید.

اگه قصد خرید یه لپ تاپ و کامپیوتر کامل رو نداشته باشین هم می تونین کارکرد دستگاه فعلی خود رو با بروزرسانی سخت افزاری بهتر کرد. شرکت MSI در نمایشگاه CES 2017 واسه اینجور کاربرانی هم کارتای گرافیک و مادر بوردای جدید خود رو معرفی کرده که قبلا اخبار اونو پیش چشمتون گذاشتیم.

در صورت تمایل می تونین خصوصیات کارتای گرافیک جدید رو اینجا و ویژگیای مادربوردهای جدید این شرکت رو اینجا مطالعه فرمایید.

در آخر به ورک استیشنای جدید MSI می رسیم که قدرت بالاتری از توقع شما نسبت به یه لپ تاپ ارائه می کنن و به خاطر همین واسه کاربران خاص در نظر گرفته شدن.

اگه قوی ترین کامپیوتر ممکن رو در شکل یه لپ تاپ می خواین، جزئیات ورک استیشنای جدید MSI در نمایشگاه CES 2017 رو اینجا در اختیار دارین.

اما همونطور که از قدیم هم گفتن، شنیدن کجا بود مانند دیدن. پس از شما دعوت می کنیم در ویدیوی اختصاصی سایت ما با نگاهی کوتاه به غرفه MSI در CES 2017 در شهر لاس وگاس همراه شید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *