۱۱ روند طراحی وب برای تماشای سال ۲۰۱۹

با سال ۲۰۱۹ تقریباً در گوشه و کنار ، ما به ۱۱ روند طراحی وب توجه می کنیم که باید از آنها استفاده کنید. متعادل کردن زیبایی شناسی با کارایی یک عمل دشوار است ، اما درست آن را عملی کنید و خود را برای افزایش تعامل کاربر و نرخ تبدیل بالاتر تنظیم کنید.

با این ۱۱ نکته عملی که می توانید حضور آنلاین خود را بهبود بخشید ، بدانید.

پیش بینی می شود که استفاده از اینترنت تلفن همراه هفت برابر بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ افزایش یابد – Statista

۱ Mobile موبایل را در اولویت قرار دهید

موبایل

طبق آمار Statista ، “در سال ۲۰۱۶ ، ۴۳٪ از کل ترافیک وب سایت ها در سراسر جهان از طریق تلفن های همراه تولید شده است ، که نسبت به سال گذشته ۳۵٫۱ درصد افزایش یافته است.” درست است که اهمیت طراحی وب سازگار با موبایل برای چند سال گذشته در حال افزایش است. و به نظر نمی رسد که این روند به زودی کند می شود.

در نیمه اول سال ۲۰۱۸ ، Google فهرست جدید Mobile First Index خود را راه اندازی کرد و با ساختن اولین نفری که در نتایج جستجو مشاهده می شود ، بر نسخه موبایل وب سایت شما اهمیت بیشتری می دهد. این بدان معنی است که وب سایت شما باید دارای طراحی مناسب برای موبایل باشد.

این که آیا شما یک سایت با نام تجاری جدید را طراحی می کنید یا از هر سایت موجود استفاده مجدد کرده اید ، AMP برای سال ۲۰۱۹ ضروری است. هیچ مشتری بالقوه صفحه ای را دوست ندارد که به آرامی بارگیری شود ، و شما نمی خواهید که چشم اندازها را به سمت یکی از (سریعتر) رقبای خود سوق دهید.

۲ L طرح بندی شبکه های نامنظم

طرح بندی های شبکه راهی آسان برای طراحان می توانند همه عناصر صفحات وب خود را به هم گره بزنند ، به هر صفحه یک موضوع ارائه می دهند و حرکت را آسان تر می کنند. این تئوری طراحی برای همیشه در نظر گرفته شده است ، اما تغییر در نحوه استفاده آنها تغییر کرده است.

بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا ، از جمله سیستم عامل های معروف WordPress ، از طراحی شبکه به عنوان پایه قالب خود استفاده می کنند. دو سال پیش ، شبکه CSS معرفی شد تا گزینه های بیشتری را به طراحان ارائه دهد.

در سال ۲۰۱۹ ، ما به سمت طراحان استفاده می کنیم که از فضای خنثی تر و چیدمانهای شبکه نامنظم تر برای سبک طراحی فوق مدرن استفاده می کنند. سبک های ساده ای که شامل استفاده از فضای سفید (یا فضای منفی) است ، محتوا را به گونه ای برجسته می کند که خواندن و حرکت راحت تر باشد. این سبک ها همچنین از نظر چشم راحت تر هستند و کاربران را ترغیب می کنند تا زمان بیشتری را در سایت خود سپری کنند.

۳ F قلمهای جسورانه و رنگهای روشن

برای تکمیل این سبک های طراحی مدرن ، به فونت هایی از نوع متمایز نیاز خواهید داشت. سبک های قلم جسورانه به کاربران کمک می کند تا روی محتوای شما تمرکز کنند ، در حالی که فضای سفید باعث می شود که خواندن و اسکیمپ کردن آن راحت تر شود. با هم ، آنها یک مکمل عالی هستند. از آنجا که افراد به طور معمول فقط چند ثانیه ، تا چند دقیقه دیگر را می گذرانند و به صفحات شما نگاه می کنند ، باید توجه آنها را با رنگ ها و طرح هایی که برجسته است جلب کنید.

هدف این است که یک تجربه آسان و لذت بخش را برای کاربر ایجاد کنید تا آنها را تا زمانی که ممکن است در سایت خود نگه دارد و در نهایت آنها را به مشتری پرداخت کند.

در سال ۲۰۱۹ نیز ممکن است شاهد باشیم که این فونت ها و رنگ ها جای تصاویر را می گیرند. این مخصوصاً برای موبایل معنی دارد. بر خلاف تصاویر ، که صفحات را کند می کنند ، اندازه چاپ اندازه شما تأثیر نمی گذارد. همچنین خطوط تمیزتری را در صفحه شما ایجاد می کند که به شما کمک می کند تا به موسیقی پاپ شما کمک کند. دکمه های بزرگ ، تصاویر قهرمان و تصاویر قابل کلیک از سبک خارج می شوند و راهی برای بیان های بزرگ چاپی می شوند.

۴ ٫ افزایش در تعاملات خرد

فیس بوک و دیگر شبکه های رسانه های اجتماعی ، تعاملات خرد را بسیار محبوب کرده اند. کاربران عاشق توانایی کمک به انواع واکنش ها در پست ها و پیام های خصوصی هستند ، از “دلخواه” پست ها ، از همه چیز تا قلبهای متحرک که هنگام اشتراک گذاری عشق در پیامهای خصوصی فیس بوک ، شاهد آن هستید. این تعاملات خرد به کاربر امکان می دهد بدون بارگذاری مجدد صفحه با دیگران تعامل برقرار کند.

این متفاوت است با تجربه کاربر سنتی وب سایت استاتیک ، که نیاز به کاربران برای بارگیری مجدد صفحات برای اقدام ، مانند ارسال یک بررسی. چنین سناریویی ممکن است یک ناراحتی جزئی به نظر برسد ، اما سرعت بالایی را برای مشتریان ایجاد می کند که باعث می شود برخی از آنها از صفحه گزاف گویی کنند ، به این معنی که در تبدیل های احتمالی از دست می دهید. تعامل های خرد کمک می کند تا این برآمدگی های سرعت مرتفع شود و تعاملات غنی تر را در اختیار کاربران قرار دهد.

با استفاده از میکرو-فعالیت های موجود در سایت شما در سال ۲۰۱۹ به کاربران امکان می دهد تا در زمان واقعی ارتباط برقرار کنند و سرعت و اتصال را که در دنیای متصل به موبایل انتظار دارند را افزایش دهند.

۵ Scr پویای پیشرفته تر پیمایش شده

محرک های انیمیشن پیمایش شده کاربران را ترغیب می کنند تا از صفحات وب سایت خود با عناصر تعاملی ویژه که باعث افزایش تعامل می شوند ، پیمایش کنند. در اینجا یک نمونه عالی از انیمیشن پیمایش شده توسط اپل وجود دارد. این محرک های انیمیشن چیز جدیدی نیستند ، اما آنها شروع به استفاده از روش جدیدی کرده اند. بهترین انیمیشن های پیمایش شده مینیمالیستی ، آموزشی و استراتژیک هستند که برای افزایش تبدیل طراحی شده اند.

انیمیشن های ایجاد شده پیمایش همچنین می توانند ظاهر و ظاهر وب سایت شما را تمیز کنند. به جای داشتن مجموعه ای از دکمه ها و منوها ، سایت شما یک تجربه واقعی و تعاملی را برای کاربران خود به شما منتقل می کند.

۶ ٫ عناصر مهم مهم در مقابل عناصر مهم پایین

شما می دانید که کاربران خود را از چپ به راست می خوانند ، اما آیا در مورد این واقعیت فکر کرده اید که کاربران شما عادت دارند که در پایین تلفن های هوشمند یا برنامه های تلفن همراه خود برای کلیک بر روی آنها کلیک کنند؟

از آنجا که طراحی اپلیکیشن موبایل برای طراحی وب مدرن از اهمیت بالایی برخوردار است ، توسعه دهندگان وب سایت در مقایسه با بالای صفحات سایت ، شروع به ساختن آیتم های منوی چسبناک از پایین سایت می کنند. برنامه های وب مترقی تا حدودی مسئولیت این تحول در طراحی را بر عهده دارند ، زیرا توسعه دهندگان شروع به طراحی ویژگی های مدرن می کنند.

۷ Design طراحی پاسخگو

طراحی پاسخگو روند کمتری نسبت به یک اصل دارد و چندین سال است که می گذرد. با این حال ، اهمیت آن را نمی توان نادیده گرفت. طراحی پاسخگو زمانی است که وب سایت شما به شکلی طراحی شده باشد که اندازه آن در اندازه های مختلف صفحه نمایش جذاب باشد: موبایل ، تبلت ، تلویزیون ، پوشیدنی یا رومیزی.

گرچه انقلاب UX نزدیک به یک دهه اتفاق می افتد ، فقط اخیراً در مقیاس وسیع تری اجرا شده است. در سال ۲۰۱۹ ، انتظار داریم این عنصر طراحی به گسترش خود ادامه دهد و شامل اشکال جدیدی از فناوری مانند واقعیت افزوده و واقعیت مجازی باشد.

۸ Learn یادگیری ماشین و هوش مصنوعی

آنها هنوز هم ممکن است مانند فیلم های علمی تخیلی به نظر برسند ، اما هوش مصنوعی (AI) و یادگیری ماشین به جریان اصلی رسیده اند. سه سال پیش ، AlphaGo AI Google برای اولین بار یک بازیکن ماهر انسانی Go را ضرب و شتم کرد ، شکستی که مدت ها پیش به دنبال آن بود و دستیاران AI مانند Siri در میلیون ها دستگاه در دسترس هستند.

بنابراین جای تعجب نیست که Sensei Adobe قول داده است ابزارهای هوش مصنوعی را به راحتی در دسترس توسعه دهندگان وب در سراسر جهان قرار دهد ، در حالی که The Grid از سال ۲۰۱۴ طراحی وب مبتنی بر هوش مصنوعی را ارائه می دهد. برای دیدن آنها ، به روشهای پیشرفته تر و جدیدتر در طراحی وب راه می یابند.

۹ Graph گرافیک بردار مقیاس پذیر (SVG)

اگرچه چیز جدیدی نیستند ، اما در سال ۲۰۱۹ می توانید انتظار داشته باشید که این فرمت گرافیکی بر فرمت های سنتی تر فایلهایی مانند PNG ، GIF و JPG پیشی بگیرد. SVG ها تصاویر برداری هستند نه پیکسل ها که مزیت های زیادی به آنها می دهد.

آنها بسیار مقیاس پذیر هستند (در حالی که کیفیت خود را حفظ می کنند) ، به این معنی که در هنگام متحرک شدن روی سرعت صفحه تأثیر نمی گذارند زیرا به هیچ درخواست HTTP احتیاج ندارند. SVG برای ارائه تجربیات با کیفیت چندرسانه ای در سال ۲۰۱۹ برای کاربران (نمایش ۳۶۰ درجه ، تصاویر سه بعدی و سینماگرافی) ضروری است.