با سال ۲۰۱۹ تقریباً در گوشه و کنار ، ما به ۱۱ روند طراحی وب توجه می کنیم که باید از آنها استفاده کنید. متعادل کردن زیبایی شناسی با کارایی یک عمل دشوار است ، اما درست آن را عملی کنید و خود را برای افزایش تعامل کاربر و نرخ تبدیل بالاتر تنظیم کنید.

با این ۱۱ نکته عملی که می توانید حضور آنلاین خود را بهبود بخشید ، بدانید.

پیش بینی می شود که استفاده از اینترنت تلفن همراه هفت برابر بین سال های ۲۰۱۶ تا ۲۰۲۱ افزایش یابد – Statista

۱ Mobile موبایل را در اولویت قرار دهید

موبایل

طبق آمار Statista ، “در سال ۲۰۱۶ ، ۴۳٪ از کل ترافیک وب سایت ها در سراسر جهان از طریق تلفن های همراه تولید شده است ، که نسبت به سال گذشته ۳۵٫۱ درصد افزایش یافته است.” درست است که اهمیت طراحی وب سازگار با موبایل برای چند سال گذشته در حال افزایش است. و به نظر نمی رسد که این روند به زودی کند می شود.

در نیمه اول سال ۲۰۱۸ ، Google فهرست جدید Mobile First Index خود را راه اندازی کرد و با ساختن اولین نفری که در نتایج جستجو مشاهده می شود ، بر نسخه موبایل وب سایت شما اهمیت بیشتری می دهد. این بدان معنی است که وب سایت شما باید دارای طراحی مناسب برای موبایل باشد.

این که آیا شما یک سایت با نام تجاری جدید را طراحی می کنید یا از هر سایت موجود استفاده مجدد کرده اید ، AMP برای سال ۲۰۱۹ ضروری است. هیچ مشتری بالقوه صفحه ای را دوست ندارد که به آرامی بارگیری شود ، و شما نمی خواهید که چشم اندازها را به سمت یکی از (سریعتر) رقبای خود سوق دهید.

۲ L طرح بندی شبکه های نامنظم

طرح بندی های شبکه راهی آسان برای طراحان می توانند همه عناصر صفحات وب خود را به هم گره بزنند ، به هر صفحه یک موضوع ارائه می دهند و حرکت را آسان تر می کنند. این تئوری طراحی برای همیشه در نظر گرفته شده است ، اما تغییر در نحوه استفاده آنها تغییر کرده است.

بسیاری از سیستم های مدیریت محتوا ، از جمله سیستم عامل های معروف WordPress ، از طراحی شبکه به عنوان پایه قالب خود استفاده می کنند. دو سال پیش ، شبکه CSS معرفی شد تا گزینه های بیشتری را به طراحان ارائه دهد.

در سال ۲۰۱۹ ، ما به سمت طراحان استفاده می کنیم که از فضای خنثی تر و چیدمانهای شبکه نامنظم تر برای سبک طراحی فوق مدرن استفاده می کنند. سبک های ساده ای که شامل استفاده از فضای سفید (یا فضای منفی) است ، محتوا را به گونه ای برجسته می کند که خواندن و حرکت راحت تر باشد. این سبک ها همچنین از نظر چشم راحت تر هستند و کاربران را ترغیب می کنند تا زمان بیشتری را در سایت خود سپری کنند.

۳ F قلمهای جسورانه و رنگهای روشن

برای تکمیل این سبک های طراحی مدرن ، به فونت هایی از نوع متمایز نیاز خواهید داشت. سبک های قلم جسورانه به کاربران کمک می کند تا روی محتوای شما تمرکز کنند ، در حالی که فضای سفید باعث می شود که خواندن و اسکیمپ کردن آن راحت تر شود. با هم ، آنها یک مکمل عالی هستند. از آنجا که افراد به طور معمول فقط چند ثانیه ، تا چند دقیقه دیگر را می گذرانند و به صفحات شما نگاه می کنند ، باید توجه آنها را با رنگ ها و طرح هایی که برجسته است جلب کنید.

هدف این است که یک تجربه آسان و لذت بخش را برای کاربر ایجاد کنید تا آنها را تا زمانی که ممکن است در سایت خود نگه دارد و در نهایت آنها را به مشتری پرداخت کند.

در سال ۲۰۱۹ نیز ممکن است شاهد باشیم که این فونت ها و رنگ ها جای تصاویر را می گیرند. این مخصوصاً برای موبایل معنی دارد. بر خلاف تصاویر ، که صفحات را کند می کنند ، اندازه چاپ اندازه شما تأثیر نمی گذارد. همچنین خطوط تمیزتری را در صفحه شما ایجاد می کند که به شما کمک می کند تا به موسیقی پاپ شما کمک کند. دکمه های بزرگ ، تصاویر قهرمان و تصاویر قابل کلیک از سبک خارج می شوند و راهی برای بیان های بزرگ چاپی می شوند.