دانشجویانی که موفق به فارغ التحصیلی نمی شوند ، برای دانشگاه ها ، کالج ها و ارائه دهندگان آموزش هزینه بالایی دارند.

دانشجو

با بیش از ۲۵ of از دانشجویان کالج بدون هیچگونه صلاحیتی ، دانش آموزان کنار می روند ، مشکل نگهداری دانشجویان به سرعت برای ارائه دهندگان آموزش تبدیل شده است.
دانش آموز

این جایی است که تجربه دانشجویی به وجود می آید. در آموزش عالی ، مهم است که به تجربه دانشجویان نه تنها اطمینان حاصل شود که آنها فارغ التحصیل می شوند بلکه باید یک پایگاه دانشجویی فعال و فعال داشته باشند که تبدیل به مدافعان انرژی و فارغ التحصیلان شوند.

در این مقاله ، ما بررسی می کنیم که چگونه مربیان می توانند تجربه بهتری را برای جذب و حفظ دانش آموزان ارائه دهند.

چرا دانش آموزان کنار می روند؟

اقتصاد آمریکا تا سال ۲۰۲۵ با کمبود ۱۶ میلیون فارغ التحصیل روبرو است

اقتصاد

این توییت

در حالی که بریتانیا راه را در آموزش عالی با میزان حفظ ۷۱٪ در مقایسه با ۴۹٪ در ایالات متحده و ۳۱٪ در استرالیا رهبری می کند ، بسیاری از دانشجویان در حال ترک شدن هستند.

این تعداد کاهش یافته نگرانی عمده ای برای بخش و نسل های آینده دارد. موضوعاتی وجود دارد که در عدم اجرای یک برنامه آموزشی شامل موارد زیر است:

   

 • مشکلات مالی
 • مشکلات

   

 • در دسترس بودن دوره
 •  

 • عدم پشتیبانی مشاوره
 •  

 • عدم تعامل دانشجویان

مورد آخر از اهمیت ویژه ای برخوردار است. حفظ دانشجو یک چیز یک بار نیست ، بلکه این است که دانش آموزان را در تمام دوره خود درگیر فارغ التحصیلی کنند.

در عصر دیجیتال ، چشم انداز زندگی دانشکده و تجربه یادگیری به طرز چشمگیری تغییر می کند. این امر به کالج ها و دانشگاه ها وسایل و ابزار وسیعی را برای ارتباط بیشتر فراهم می کند.

دیجیتال

برای اطمینان از اینکه دانش آموزان بیشتری با داشتن مدارکی که برای آنها آمده است از موسسه خارج می شوند ، ارائه دهندگان آموزش باید بر بهبود تجربه دانشجویی تمرکز کنند.

۱ Forums انجمن های آنلاین ارائه دهید

ظهور رسانه های اجتماعی باعث ارتباط بیشتر جهان شده است. گروه های علاقه مند در سایتهایی مانند فیس بوک به افراد همفکر اجازه می دهند با هم جمع شوند و در مورد موضوعاتی که بیشتر برای آنها مهم است بحث کنند. در دانشگاه ، این سکوها برای دانشجویان مناسب است که روابط خارج از کلاس را ایجاد کنند.

همه دانش آموزان به همان شیوه یاد نمی گیرند ، با بسیاری از آنها تصمیم می گیرند که در سخنرانی ها ساکت بمانند ، یادداشت برداری کنند و سوالات و نظرات خود را تا زمانی که پشت صفحه کلید نباشند ذخیره کنند. با دسترسی به انجمن های آنلاین ، دانش آموزان می توانند یادگیری خود را با سرعت خود ادامه دهند ، در پروژه های گروهی کار کنند و دانش خود را با طیف های مختلف از ذهن در مورد موضوعات دوره خود تغییر دهند.

در حقیقت ، مطالعات نشان می دهد دانش آموزانی که در بحث های آنلاین شرکت می کنند ، نسبت به دانشجویانی که فقط در بحث کلاس شرکت می کنند ، در امتحانات خود بهتر عمل می کنند. ارائه دهندگان آموزش و پرورش با ترویج فعالانه استفاده از تالارهای آنلاین ، می توانند روحیه ای محکم در جامعه را در بین دانش آموزان خود پرورش دهند.

روحیه