همه چیزهایی که شما باید درباره بازاریابی پیام رسان فیس بوک و Chatbots بدانید

بازاریابی Facebook Messenger یکی از مهمترین تاکتیک های موجود در بازار است. بازاریابی مسنجر هنگامی که از طریق گپ های قدرتمند پشتیبانی شود ، مقیاس عظیمی کسب می کند.

در این مقاله می خواهم دقیقاً توضیح دهم که چگونه بازاریابی Facebook Messenger کار می کند ، چت بابات چه نقشی ایفا می کند و چگونه می توانید از این تاکتیک برای بهبود و تقویت فعالیت های بازاریابی خود استفاده کنید.

بازاریابی پیام رسان فیس بوک چیست (و چت بابات در کجا قرار دارد)؟

اول ، نمای ۳۰،۰۰۰ پا.

بازاریابی Facebook Messenger استفاده از Facebook Messenger به عنوان یک کانال مکالمه برای دستیابی به افراد در مقیاس با پیامهای هدفمند است.

این مفهوم تقریباً ساده است. شما برای ارسال پیام به کاربران شخصی از Facebook Messenger استفاده می کنید.

اما آیا این نوع بازاریابی مانند ایمیل نیست؟

بله و خیر. از نظر مفهومی ، این همان چیز است – یک مخاطب ارتباط دیجیتال را از یک تجارت دریافت می کند.

دیجیتال

اما در عمل ، بسیار متفاوت است مسنجر مکالمه ، تعامل و آنی است. بازاریابی پست الکترونیکی تمایل بیشتری به جدا شدن ، غیر شخصی بودن و تأخیر دارد. تمایز دهنده استفاده از chatbots است.

Chatbots ها برنامه های پیام رسانی خودکار هستند که مکالمات را شبیه سازی می کنند ، سؤال می کنند ، بازخورد می فرستند ، ارسال می کنند تا انفجارها را انجام دهند ، کاربران بخش ، قرار ملاقات ها را انجام می دهند ، رزرو می کنند ، اقلام خرید ، وضعیت سفارش آهنگ ، بازخورد ، ارائه خدمات ۲۴/۷ مشتری ، ارائه منابع قابل بارگیری ، درایو رانندگی به صفحات فرود ، و – اگر مشتری بخواهد – با یک انسان واقعی در تماس باشید.

البته Chatbots برای مسنجر منحصر به فرد نیست. اما وقتی نوبت به بازاریابی مسنجر می رسد ، آنها قدرت اتمی را به یک تجربه پیام متوسط ​​تبدیل می کنند.

یک chatbot مسنجر به خوبی طراحی شده می تواند به طور موثری کار یک بخش بازاریابی را انجام دهد.

Chatbots همان چیزی است که به شما امکان می دهد در مقیاس پیام رسانی به افراد دسترسی داشته باشید.