چکیده این محصول : انتشار : ۱۳۹۳/۱۱/۰۷ ۸ نظر ۱۵,۶۷۵ بازدید

همونطور که در فیلم قبلی گفته شد مهم ترین عامل در کار و کاسبی اینترنتی داشتن یه سیستم بازاریابیه و اجرا اون واسه آدمایی که با اصول بازاریابی اینترنتی آشنایی دارن کار بسیار ساده ایه. در این فیلم به تحلیل چند کار و کاسبی اینترنتی موفق و چگونگی کارکرد اونا می پردازیم.

قبل اینکه این فیلم رو ببینین اگه رو ندیده اید اول اونو دانلود کرده و ببینین و بعد این فیلم رو ببینین.

در این فیلم در ادامه صحبتای گفته شده در قسمت اول به مطالب دیگری در مورد چگونگی بهبود سیستم بازاریابی اینترنتی و ایمیل مارکتینگ اشاره می شه.

هم اینکه چند نمونه از شرکتای بزرگی که تونسته ان با به کار گیری بازاریابی اینترنتی و طراحی یه سیستم بازاریابی آنلاین به یافته های شکفت انگیز دست پیدا کنن هم تحلیل می شن.

تحلیل وب سایتایی مثل نت برگ و دیجی کالا در این فیلم انجام می شه و به طور کامل دلیل موفقیت و اندازه درآمد آنلاین این وب سایتا مورد بررسی قرار میگیره.

سایتای ایرونی بسیاری با به کار گیری همین متدها تونسته ان درآمدای فوق العاده ای بدست بیارن که با بررسی موردی چند نمونه از اونا متوجه میشین که چه اعداد غیر قابل باوری رو با متدهای بازاریابی اینترنتی به دست آوردن.

واسه دانلود قسمت سوم این فیلم آموزشی به این صفحه مراجعه کنین

 

×

عضویت سریع

جهت دانلود این فایل اگه عضو هستین اول با نام کابری خود وارد شید وگرنه از راه فرم زیر به شکل سریع عضو سایت شید و فایل رو دانلود کنین

اطلاعات شما پیش مدیر وب به طور کامل محفوظه

لینکای دانلود

دانلود فایل تصویری چیجوری با بازاریابی اینترنتی کار و کاسبی خودمو از این رو به اون رو کردم؟ (قسمت دوم)

دانلود فایل صوتی چیجوری با بازاریابی اینترنتی کار و کاسبی خودمو از این رو به اون رو کردم؟ (قسمت دوم)